Одеська область, Любашівський район

Новини

Любашівська селищна ОТГ повторно ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування - начальника фінансового відділу.

Вимоги до претендентів: освіта повна вища економічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

09:38 30.05.2019

Участь у проведенні урочистої церемонії презентації проекту "Поліцейський офіцер громади" на Софіївській площі м. Києва.

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у проведенні урочистої церемонії презентації проекту "Поліцейський офіцер громади" на Софіївській площі м. Києва.

12:44 28.05.2019

В Любашівській ОТГ виконано роботи з капітального ремонту площадки центрального входу на кладовище в смт Любашівка Одеської області.

16:07 27.05.2019

Селекторна нарада 27.05.2019 року

27 травня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

14:13 27.05.2019

Программи "Активні Громадяни" та БФ "Молода Громада" за підтримки Британської Ради в Любашівській ОТГ.

24 та 25 травня 2019 року в медіацентрі  Любашівської ОТГ пройшли зустрічі активних жителів громади з фасилітаторами программ "Активні Громадяни" та БФ "Молода Громада" за підтримки Британської Ради. Метою зустрічей було роз’яснення щодо оформлення своїх ідей в офіційний документ та стати учасником конкурсу "Активні громадяни" Британської Ради в Україні. Учасники тренінгу отримали сертифікати, які підтверджують отримані ними знання у сфері сталого соціального розвитку, міжкультурного діалогу та планування соціальних дій та вже готують проекти, які 5 червня 2019 року будуть відправлені на розгляд Британської Ради. Найкращі проекти отримають фінансування на їхню реалізацію.

09:50 27.05.2019

Семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ».

23 травня в приміщенні Одеського ЦРМС пройшов традиційний семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ». У заході взяла участь представник Любашівської громади - головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Шишкевич Наталія.

15:36 24.05.2019

Селекторна нарада з питань обговорення нового законодавства у житлово-комунальній сфері, у сфері соціального захисту населення та підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років.

23 травня начальник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин– головний архітектор Євгеній Крихта прийняв участь у селекторній нараді з питань обговорення нового законодавства у житлово-комунальній сфері, у сфері соціального захисту населення та підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років.

15:29 23.05.2019

Навчальний візит у Вилківську  міську ОТГ Кілійського району на тему: “Досвід роботи міської ради з охорони історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму».

22 травня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов в рамках програми «Маршрути успіхів» (проект “Пульс“ ) приймає участь у навчальному візиті у  Вилківську  міську ОТГ   Кілійського району на тему: “Досвід роботи міської ради з охорони історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму» у складі делегації Одеського РВ АМУ.

13:46 22.05.2019

Участь у зустрічі керівництва Одеської облдержадміністрації з представниками латвійської делегації та підписання Угоди про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та Радою розвитку Відземського регіону планування.

21 травня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов прийняв участь у зустрічі керівництва Одеської облдержадміністрації з представниками латвійської делегації та підписання Угоди про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та Радою розвитку Відземського регіону планування.

16:52 21.05.2019

Семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

21 травня 2019 р. в Любашівській селищній ОТГ відбувся  семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України. Мета заходу: інформування мешканців про можливості управління багатоквартирними будинками, та здійснення заходів з енергоефективності.

12:17 21.05.2019