Одеська область, Любашівський район

Новини

29.07.2020 року відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

29 липня 2020 року начальник фінансового відділу Любашівської селищної ради - Олена Вітвіцька, секретар Любашівської селищної ради -Людмила Мокряк, начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради –Олександр Байрак, та головний спеціаліст юридичного відділу –Сергій Алексєєнко  прийняли участь в селекторній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

16:49 29.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

15:58 29.07.2020

Стан дотримання санітарно-епідеміологічних норм в період дії адаптивного карантину в громадських місцях та  об’єктах торгівлі селища Любашівка

29.07.2020 року, за дорученням голови Любашівської селищної ради Геннадія Павлова та на виконання рішення комісії ТЕБ і НС Любашівської РДА №26 від 27 липня 2020 року, комісією в складі представників РУ Держпродспоживслужби, дільничого офіцера поліції Любашівського ВП  та представника селищної ради проведено стан дотримання с, відповідно до рекомендацій Головного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020 року.

14:25 29.07.2020

27.07.2020р.відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин,будівництва,архітектури,просторового планування,природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища

16:37 27.07.2020