Одеська область, Любашівський район

Новини

Практикум на тему: «Підтримка місцевого бізнесу та підприємництва як інструмент економічного розвитку громад».

Головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Шишкевич Наталія на запрошення Одеського регіонального  відділення Асоціації міст України в рамках проекту «ПУЛЬС» прийняла участь у практикумі на тему: «Підтримка місцевого бізнесу та підприємництва як інструмент економічного розвитку громад».

13:54 07.08.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у нараді.

06 серпня  голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов з начальником фінансового відділу Оленою Вітвіцькою та начальником відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Олександром Байраком прийняли участь у нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Лабуша щодо виконання плану передачі зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Любашівського району у власність Любашівській селищній ОТГ об’єктів комунальної власності, що знаходяться в оперативному управлінні відділу освіти, молоді та спорту Любашівської районної державної адміністрації.

12:49 06.08.2019

05 серпня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов провів апаратну нараду.

На початку апаратної наради Геннадій Павлов привітав начальника фінансового відділу Вітвіцьку Олену та начальника відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Байрака Олександра з успішним проходженням конкурсного відбору та початком роботи в  Любашівській селищній ОТГ.

11:46 05.08.2019

Виїзна нарада з питань реформування Любашівської центральної районної лікарні.

Секретар Любашівської селищної ОТГ Людмила Мокряк 01.08.2019 року прийняла участь у виїзній нараді з питань реформування Любашівської центральної районної лікарні з головами ОТГ, сільських рад району представників фінансового управління, керівників структурних, підрозділів райдержадміністрації, підрядчиків та виконавців робіт під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Лабуша та голови районної ради Сергія Паровика.

08:04 05.08.2019

Засідання оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово – комунального, паливно – енергетичного господарства та соціальної сфери  області до роботи в зимових умовах 2019-2020 років.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторному засіданні оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово – комунального, паливно – енергетичного господарства та соціальної сфери  області до роботи в зимових умовах 2019-2020 років.

16:27 31.07.2019

В Любашівській селищній ОТГ розпочато підготовку до проведення фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси"

30 липня 2019 року за участю радників Одеського центру місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Євгенії Генової та Віктора Бондарука, начальника відділу культури Любашівської РДА Алли Гайдайчук, головного спеціаліста з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Наталії Шишкевич проведено нараду щодо  підготовки до проведення фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси", який відбудеться 28-29 вересня 2019 року в смт Любашівка.

15:45 31.07.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту Генерального плану населеного пункту смт Любашівка, плану зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Любашівська селищна рада Любашівського району Одеської області повідомляє, що згідно з рішенням Любашівської селищної ради Любашівського району Одеської області   №166-02/17 гп/з від 22.02.2017 року  розроблений проект генерального плану населеного пункту смт Любашівка та план зонування території.

14:31 31.07.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту смт Любашівка та плану зонування території".

Генеральний план смт Любашівка - це містобудівна документація, що визначає принципові вирішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту, та розробляється з метою:

14:26 31.07.2019