Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги.

Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги.   Другий етап стрімко крокує Подільщиною.   Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!».   Школярі і педагоги навчальних закладів переконані: Всеукраїнські шкільні ліги – проєкт про дружбу, про підтримку і взаємодопомогу. Ми не здаємося, тож обовʼязково разом переможемо. Сьогодні, 01 березня 2024 року, відбулось урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Куяльницької громади. За дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка відкриття провели заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Подільської РВА Наталія Добрянська. Михайло Лазаренко завжди опікується здоровʼям, вихованням та всіма потребами школярів, ініціює та підтримує проведення всіх необхідних заходів. Адже підростаюче покоління - це майбутнє нашої країни. Мета змагань – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. На початку заходу всі присутні з гордістю виконали Державний Гімн України та схилили голови в хвилині мочання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України.   Вадим Мегіс, у бесіді з учасниками змагань, наголосив: «Це важлива ініціатива для кожного з нас, ми всі разом, поруч, вболіваємо та допомагаємо один одному. Радий бачити усміхнені обличчя діток та повні азарту очі».   «Вдячна кожному, хто знайшов час і прийшов підтримати дітей! Адже ми пліч-о-пліч створимо можливості для спільного майбутнього!», — зазначила в своїй промові до присутніх начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Подільської РВА Наталія Добрянська. У другому етапі школярі боротимуться за право представляти свій навчальний заклад на рівні громад, потім – районів та області.   Після закінчення товариської баскетбольної гри учасникам команд вручили нагороди.

13:54 01.03.2024