Дата: від до Скинути

Захист неба й наших фронтових позицій від російських авіаційних та ракетних ударів – одне з головних завдань цьогоріч – звернення Президента України 21 лютого 2024 року - 20:04

08:32 22.02.2024

Прозорість і підзвітність

Сьогодні під керівництвом начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка, спільно з керівником Подільської окружної прокуратури Максимом Адельшиним та начальником Подільського районного управління поліції ГУНП полковником Олегом Жуковським, було проведено робочу нараду. Серед присутніх були: начальник 2 сектору 2 відділу 7 управління Департаменту ВКР СБ підполковник Віктор Красножон, начальник Подільського районного відділу Управління СБУ Володимир Дорофєєв, голови територіальних громад Подільського району, а також представники бізнесу Подільщини. Метою наради було обговорення важливості діалогу правоохоронних органів з місцевим бізнесом. Недопущення неправомірного тиску на доброчесний бізнес та забезпечення комунікації під час вирішення проблемних питань. Очільник району, Михайло Лазаренко, на початку наради довів інформацію щодо введення в дію Президентом України рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо економічної безпеки та стабільності у час воєнного стану. «У нас наразі одне завдання – це зміцнення української економіки, також окрім цього, має бути абсолютна чіткість щодо роботи правоохоронних органів» - зауважив начальник Подільської РВА. Також, звернувшись до підприємців Подільщини, Михайло Дмитрович акцентував увагу та наголосив на важливості допомогу ЗСУ, адже це є важливим аспектом задля нашої спільної перемоги. Головам територіальних громад Подільщини вкотре наголосив на прозорості тендерів по закупівлях та порекомендував мінімізувати витрати з місцевих бюджетів. Керівник Подільської окружної прокуратури Максим Адельшин приділив увагу наступним питанням: актуальним питанням можливого протиправного втручання в діяльність підприємств, перешкоджання збоку правоохоронців їх роботі; направлення зусиль на захист представників прозорого бізнесу, недопущення фактів порушення їх прав та законних інтересів під час розслідування кримінальних впроваджень; забезпечення захисту бізнес-суб’єктів від можливих зловживань збоку недоброчесних представників влади та державних органів. По результатам наради, разом з представниками правоохоронних органів та місцевим бізнесом, працюємо над тим, щоб вирішити всі проблемні питання.

08:30 22.02.2024

Пряма допомога у наданні засобів ППО для Одещини, розмінування акваторії Чорного моря та вільне судноплавство - головні теми сьогоднішньої розмови з начальника Одеської ОВА Олега Кіпера з Куртом Волкером.

08:30 22.02.2024

Прозорість і підзвітність

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з головою Зеленогірської громади Володимиром Калкатіним.

08:28 22.02.2024

ПРОЗОРЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – ДОВІРА МЕШКАНЦІВ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДО ВЛАДИ Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови - секретарем Савранської селищної ради Олегом Жируном.

08:27 22.02.2024

Реальне, чесне закінчення війни неможливе без повного відновлення справедливості – звернення Президента до учасників слухання Гельсінської комісії США на тему «Притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини проти України: уроки Нюрнберга» 20 лютого 2024 року - 15:45

08:06 21.02.2024