Дата: від до Скинути

Інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі (розроблені Національною соціальною сервісною службою України),

інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі (розроблені Національною соціальною сервісною службою України),

13:53 24.01.2024

13:51 24.01.2024

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

13:27 24.01.2024

Шановні мешканці та жителі населених пунктів Любашівської територіальної громади!

Любашівська  селищна рада доводить до Вашого відома, що починаючи будь - яке будівництво на присадибній земельній ділянці Вам  спочатку необхідно звернутись до Любашівської селищної ради в відділ містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства який знаходиться за адресою вул. Софіївська 97, смт Любашівка Подільського району Одеської області (адміністративна будівля I поверх), або за тел. 2 – 25 – 41 для отримання дозвільних документів на будівництво, в іншому випадку збудовані об’єкти будуть мати статус самочинно збудованих, без можливості введення в експлуатацію.

09:44 24.01.2024