Дата: від до Скинути

20 лютого 2024 року, з нагоди вшанування пам’яті учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні  в Любашівці відбувся мітинг на центральній площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку за участі голови Подільської районної (військової) адміністрації Михайла Лазаренка, Любашівського селищного голови Геннадія Павлова,  представників селищної ради,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості.

10:59 20.02.2024

Єдність має проявлятися не лише в думках і словах, а й у діях заради спільних цілей і нашої держави – звернення Президента України 19 лютого 2024 року - 21:10

07:55 20.02.2024

МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО: «Не забуваємо, завдяки кому ми можемо жити, працювати, зустрічати свята. Наші захисники та захисниці платять за це дуже високу ціну!»

13:17 19.02.2024

Сьогодні відзначається День Державного Герба України.

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

10:51 19.02.2024

16 лютого 2024 року, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської проведено тренінг для працівників Любашівської селищної ради «Психологічна допомога в кризових ситуаціях». Тренінг провів психолог Роман Монтецький, який надав практичні поради представникам органу місцевого самоврядування.

08:32 19.02.2024