Дата: від до Скинути

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

13:13 20.02.2024

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу нараду в селищі Любашівка. Серед присутніх були: Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, Зеленогірський селищний голова Володимир Калкатін, заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія, начальник юридичного управління апарату РВА – Курганський Сергій, керівник Любашівської окружної прокуратури – Бурлака Ярослав, заступник начальника Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області – Лисенко Павло, начальник ВП 1 Подільського РУП, підполковник поліції, Ситнік Олег, начальник 4 відділу РТЦК та СП, підполковник Свинарський Віктор, начальник Любашівського підрозділу ДСНС, підполковник Черешньовський Дмитро, начальник відділення Військової служби правопорядку м. Подільськ Південного територіального управління Військової служби правопорядку, майор - Павло Хоменко, начальник складу пального в/ч А2756, підполковник Іван Баталін. Під час свого виступу перед присутніми Михайло Дмитрович акцентував увагу на важливості оптимізувати бюджетні видатки та скасувати тендерні закупівлі, які наразі недоцільні, щоб сповна забезпечити потреби військових. Це зона відповідальності кожного керівника, тому всі закупівлі мають бути прозорими і публічними. Також він наголосив на необхідності співпраці всіх громад з правоохоронними органами. Всі документи та інформація на їх вимогу мають бути надані в повному обсязі та оперативно. Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс вкотре наголосив на важливості економії бюджетних коштів, також на «прозорості та підзвітності» тендерів по закупівлях. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія акцентувала увагу на необхідності забезпечення дітей в навчальних закладах здоровим харчуванням, також обговорювалось питання логістики. А саме, стан шкільних автобусів, їх ремонт та затвердження маршрутів. Керівник Любашівської окружної прокуратури – Бурлака Ярослав доповів про стан протидії та профілактики злочинності та відповів на всі запитання присутніх. Зокрема, питання незаконної вирубки лісу, а також доповів щодо актуальності та доцільності деяких тендерів. Представники правоохоронних органів – Лисенко Павло та Ситнік Олег доповідали про роботу щодо підвищення загального рівня правопорядку на території громади, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов'язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки. Начальник Любашівського підрозділу ДСНС, підполковник Черешньовський Дмитро доповів щодо роботи класів безпеки в Любашівській громаді, а також довів інформацію про аналіз роботи підрозділів та інформацію щодо проведення робіт в громаді на тему пожежної безпеки в домівках та закладах освіти. Керівники силових структур доповіли щодо процесу мобілізації людських та транспортних ресурсів на території громади, а також про укомплектування особового складу військовослужбовців. Підіймалось питання потреб захисників, задля їх ефективної роботи. Також обговорювались проблемні питання, з якими стикаються керівники громади. Очільником району надані рекомендації задля поліпшення їх роботи.

11:02 20.02.2024

20 лютого 2024 року, з нагоди вшанування пам’яті учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні  в Любашівці відбувся мітинг на центральній площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку за участі голови Подільської районної (військової) адміністрації Михайла Лазаренка, Любашівського селищного голови Геннадія Павлова,  представників селищної ради,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості.

10:59 20.02.2024

Єдність має проявлятися не лише в думках і словах, а й у діях заради спільних цілей і нашої держави – звернення Президента України 19 лютого 2024 року - 21:10

07:55 20.02.2024