Дата: від до Скинути

Створюємо для України нову безпекову архітектуру, яка допомагатиме довгостроково – звернення Президента Володимира Зеленського 15 лютого 2024 року - 22:09

08:14 16.02.2024

Посилення протиповітряної оборони Одещини, проблеми тимчасово переміщених осіб та інвестиції - ці та інші питання обговорили сьогодні з Віцепрезиденткою Бундестагу Катрін Ґерінґ-Екардт.

08:12 16.02.2024

Нарощування наших виробництв – це захист життя наших воїнів і розширення наших можливостей на фронті – звернення Президента України 14 лютого 2024 року - 20:16

08:15 15.02.2024

Відсьогодні запускаємо флешмоб «Тисяча (і навіть більше ) причин пишатися, що я українець». А нашим читачам пропонуємо долучитися та публікувати свої версії, чому Ви пишаєтеся, що належите до української нації.

08:13 15.02.2024

Сьогодні, 14 лютого 2024 року, начальник Подільської РВА Михайло ЛАЗАРЕНКО ініціював та провів робочу нараду з головами територіальних громад Подільського району. В ході робочої наради було детально розглянуто низку питань, зокрема:  Начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко зазначив, що наразі основним напрямком роботи є допомога ЗСУ, тому наголосив на важливості перевірки всіх тендерних закупівель. Також довів інформацію про Всеукраїнські шкільні ігри "Пліч-о-пліч", метою яких є збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс доповів щодо "Прозорості та підзвітності" на проведенні публічних закупівель територіальним громадам району. Начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Наталія Добрянська доповіла про роботу закладів освіти територіальних громад станом на січень-лютий 2024 року. А також наголосила на важливості гарячого здорового харчування дітей в закладах освіти. Начальник відділу з питань цивільного захисту Євгеній Мартинюк доповів щодо оповіщення в територіальних громадах Подільщини військовозобов'язаних у рамках виконання мобілізаційних заходів. Також обговорювалося питання про наявність державної символіки та проведення заходів з підтримання її у належному стані на територіях міських, селищних, сільських рад Подільського району. Гідне вшанування загиблих Захисників та Захисниць, які поховані на територіях громад. Під час наради присутні отримали важливу інформацію щодо організації та проведення робочих моментів, а також змогли задати питання та отримати необхідні роз’яснення.

15:59 14.02.2024