Одеська область, Любашівський район

Новини

Депутат Любашівської селищної ради Ольга Ліщук 17 грудня 2019 року прийняла участь у конференції «Рівність у політиці – стабільний розвиток суспільства".

Депутат Любашівської селищної ради Ольга Ліщук 17 грудня 2019 року прийняла участь у конференції «Рівність у політиці – стабільний розвиток суспільства" на запрошення громадської організації «Громадський рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки Національного Демократичного інституту та Одеської обласної ради.

16:13 17.12.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.

17 грудня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, а також постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ради.

15:46 17.12.2019

Участь у навчанні з публічних закупівель.

17 грудня 2019 року фахівці Любашівської селищної ради та відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради взяли участь у навчанні з публічних закупівель.

15:43 17.12.2019

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції в Любашівській селищній ОТГ.

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

11:33 13.12.2019

Головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської ОТГ Сергія Алексєєнка нагороджено почесною грамотою Одеської обласної ради.

Головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської ОТГ Сергія Алексєєнка за мужність та відвагу, самовідданість і високий професіоналізм , проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції  нагороджено почесною грамотою Одеської обласної ради під час урочистого зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Будинку представництв Одеської обласної ради.

15:41 12.12.2019

12 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у підсумковій конференціі грантової програми «Малі міста – великі враження» в м. Києві.

14:15 12.12.2019

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної сфери Любашівського району.

17:01 11.12.2019