Одеська область, Любашівський район

Новини

Відбулося виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради на території Бобрицького старостинського округу.

21.07.2020 р. відбулося виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради на території Бобрицького старостинського округу. На комісії було розглянуто 3 питання: - про надання 2 малолітнім дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; - про доцільність відібрання однієї малолітньої дитини від матері без позбавлення її батьківських прав; - про незадовільний стан виконання батьківських обов’язків батьком- одинаком по відношенню до 2 малолітніх дітей. За результатами розгляду даних питань були прийняті рішення з урахуванням прав та інтересів дітей.

16:07 22.07.2020

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 21.07.2020 р.здійснив робочу поїздку в Агафіївський старостинський округ

У селі Агафіївка після рясного дощу  в людей, котрі живуть в низовині, затопило подвір’я, садки і городи. В зв’язку з цим, на місце події виїхали селищний голова Геннадій Павлов, керівник ТОВ «Укрбудвест-2018» Сергій Лацик та керівник комунальної установи «Зеленбуд» Ольга Грабовецька.

10:29 22.07.2020

До уваги агротоваровиробників!

Управління аграрної політики обласної державної адміністрації розпочало прийом документів від суб’єктів господарювання Одеської області - юридичних та фізичних осіб, що бажають взяти участь у виконанні заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина» за напрямами:

10:33 10.07.2020

СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ НА ПЕРІОД НАВЧАННЯ.

Відділ Любашівське бюро правової допомоги, продовжує інформувати громадян про найбільш цікаві питання правового характеру. До Любашівського бюро правової допомоги звернувся клієнт К, ( ім’я змінене з етичних міркувань)  з питанням як йому отримувати аліменти на своє навчання, в зв’язку з тим, що він є повнолітнім але продовжує навчання в вищому навчальному закладі, працівником відділу було надано консультацію на  дану тему, а також після пред’явлення всіх необхідних документів, що підтверджують право в клієнта на безоплатну вторинну правову допомогу складено позовну заяву та отримано позитивне судове рішення з даної справи. Часто вжитті трапляється так, що аліменти рішенням суду  призначенні до 18 річчя доньки або сина, але після закінчення школи  дитина починає отримувати вищу освіту і коштів катастрофічно не вистачає на навчання.  В такому разі законодавством України передбачено, що повнолітня дочка, син, які продовжують навчання (до досягнення двадцяти трьох років) і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги (частина перша статті 199 Сімейного кодексу України).

08:49 10.07.2020

Шановні мешканці Любашівської громади!

Повідомляємо, що з 11 липня 2020 року по 11 серпня 2020 року починається найважливіший етап програми  Громадський бюджет – ГОЛОСУВАННЯ. Саме від його результатів залежить, які проєкти отримають фінансування.

14:15 09.07.2020

Участь у селекторній нараді Одеської ОДА.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов разом з начальником відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Олександром Байраком 07 липня 2020 року взяли участь у селекторній нараді Одеської ОДА.

16:24 07.07.2020