Прозорість і підзвітність

Сьогодні за дорученням начальника Подільської районної державної адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА його перший заступник Оксана ЛОБОДА взяла участь в 40 сесії Подільської міської ради I скликання.

15:50 31.01.2024

Сьогодні під керівництвом начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка відбулась нарада в селищі Любашівка. Серед присутніх були: заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Наталія Добрянська, начальник Подільського РУП ГУНП полковник, Олег Жуковський, голова Любашівської громади Генадій Павлов, представники Любашівської селищної ради, начальник ВП 1 Подільського РУП, підполковник поліції Олег Ситник, начальник 4 відділу РТЦК та СП, підполковник Віктор Свинарський, начальник Любашівського підрозділу ДСНС, підполковник Дмитро Черешньовський, керівник Любашівської окружної прокуратури Ярослав Бурлака, в.о. начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Олександр Река та інші керівники силових структур і військових формувань. На нараді було обговорено багато робочих питань, основними з яких були:  «Прозорість та підзвітність» в Подільському районі (зокрема проведення публічних закупівель Любашівською територіальною громадою)  Робота закладів освіти Любашівської територіальної громади станом на січень 2024 року.  Проблемні питання щодо організації якісного харчування дітей у закладах освіти Любашівської територіальної громади. В першу чергу Михайло Дмитрович зауважив на прозорості та підзвітності закупівель: «Під час воєнного стану, як і в мирний час, важливо забезпечити прозорість та публічність закупівель. Це дозволить запобігти корупції та забезпечити ефективне використання бюджетних коштів. Закупівлі продовжують функціонувати, забезпечуючи проведення тендерів, вони повинні здійснюватися з дотриманням принципів максимальної відкритості. Але наразі ключовим фактором для нас всіх є забезпечення потреб ЗСУ. Саме цей напрямок має бути першочерговими для розподілу витрат бюджетного ресурсу, спрямувати підтримку громадина сили оборони. В черговий раз наголошую на виваженості та доцільності щодо оголошення тендерів та укладанні відповідних договорів, якщо є альтернативні варіанти вирішення того чи іншого питання, то кошти варто спрямувати на допомогу ЗСУ. Любашівська громада не залишалась осторонь, передавала допомогу нашим захисникам, продовжуємо працювати і надалі разом!» Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс підкреслив необхідність посилення співпраці між різними силовими структурами та вдосконалення їх роботи в умовах сучасних загроз безпеці. Також зауважив на важливості дотримання комендантської години. Начальник Подільської РВА завжди опікується освітою, кожного разу наголошує, що умови навчання і виховання мають бути безпечними. І сьогодні, як і завжди - це є одним із пріоритетів. «Будь-який заклад освіти є територією безпеки. Ми маємо робити все, аби діти почували себе безпечно, а батьки могли віддавати дітей до навчальних закладів і не хвилюватися за їх життя. Підростаюче покоління потребують якісного, збалансованого харчування. І створення оптимальних умов для їх фізичного та інтелектуального розвитку повинно бути найвищим пріоритетом роботи всіх закладів освіти та керівництва громади. Одним з головних завдань на сьогодні залишається збереження життя найдорожчого квіту нашої нації- наших дітей!» - зауважив очільник району. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Наталія Добрянська приділила увагу питанню організації гарячого харчування учнів пільгової категорії в закладах освіти Любашівської громади. Наголосила на оснащенні харчоблоків, дотримання встановлених чинним законодавством України стандартів та норм. Надала відповідні рекомендації та роз’яснення. В.о. начальника держпродспоживслужби Олександр Река, доповів про проблемні питання щодо організації якісного харчування дітей у закладах освіти Любашівської територіальної громади. Є питання, які потребують додаткового врегулювання та додаткової уваги з боку голови селищної ради. Начальник Подільського РУП ГУНП полковник, Олег Жуковський доповів про стан криміногенної обстановки в Подільському районі, основні напрямки зосередження уваги, заходи боротьби зі злочинністю, забезпечення поліцією громадського порядку та безпеки на територіях всіх громад району. Жителька Любашівської громади, яка має статус ВПО, виступила зі словами подяки та щирої вдячності за таку вагому підтримку, розуміння та допомогу.

15:45 31.01.2024

Зустрічі з громадянами є ефективним інструментом задля вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню Сьогодні, 31 січня, з метою сприяння жителям селища громади у вирішенні питань за місцем їх проживання начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО, заступник начальника Вадим МЕГІС, начальник відділу освіти Наталя ДОБРЯНСЬКА та керівники структурних підрозділів Подільської РВА провели особистий прийом громадян у селищі Любашівка.

15:40 31.01.2024

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО взяв участь в ХХVІІ черговій сесії Любашівської селищної ради.

15:32 31.01.2024

31 січня 2024 року під головуванням Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА відбулась чергова двадцять сьома сесія Любашівської селищної ради восьмого скликання.

15:31 31.01.2024