Прозорість і підзвітність

Прозорість і підзвітність – це необхідність сьогодення. У питанні використання коштів державного та місцевого бюджетів потрібно діяти злагоджено, відкрито і прозоро. Принцип прозорості та відкритості закладено у ЗУ «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про публічні закупівлі», «Про державну службу» та інших.  Прозорість влади – це рівень довіри та комунікації влади з мешканцями громади, які мають право на публічний доступ до інформації про діяльність органів місцевої влади в обсязі, передбаченому законодавством. Наприклад, які питання виносяться на розгляд під час сесій місцевих рад, як здійснюються закупівлі, які суми коштів на них передбачено витратити. Чим відкритіша влада, тим менше простору для корупції.

14:53 02.02.2024

Рішення Євросоюзу про 50 млрд євро для України означає, що українці мають фінансові гарантії для соціальної стабільності – звернення Президента Володимира Зеленського 1 лютого 2024 року - 23:15

08:26 02.02.2024