Одеська область, Любашівський район

Новини

Начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак приймає участь у семінарі "Реформа освіти в умовах децентралізації".

Начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак приймає участь у семінарі "Реформа освіти в умовах децентралізації" в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

10:39 11.07.2019

Головний бухгалтер Любашівської селищної ОТГ Вальчук Людмила 9-10 липня прийняла участь у тренінгу «Застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі об’єднаних територіальних громад».

Головний бухгалтер Любашівської селищної ОТГ Вальчук Людмила 9-10 липня прийняла участь у тренінгу «Застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі об’єднаних територіальних громад» для фінансистів об’єднаних територіальних громад Одещини в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

08:20 11.07.2019

Спеціалістами відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин  Любашівської селищної ОТГ відпрацьовано заяви та скарги, які надійшли від жителів громади. До порушників Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про відходи», Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Любашівської селищної ради вжиті адмінзаходи.

10:30 10.07.2019

Посилення ефективності між секторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Спеціаліст 1 категорії з соціальної роботи Любашівської селищної ОТГ Бондаренко Ольга приймає участь у дводенному тренінгу (09-10 липня 2019 року) за темою:«Посилення ефективності між секторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі», організований представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення з метою зміцнення потенціалу міжвідомчої взаємодії у питаннях профілактики та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству і налагодження механізму надання допомоги постраждалим особам.

09:33 10.07.2019

Про проведення дослідження на виконання заходів, визначених розпорядженням КМУ від 22.05.2019 № 355.

22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами (далі - План заходів), яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.

11:56 09.07.2019

БЕЗКОШТОВНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР: "НОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО В СФЕРІ ЖКГ-2019".

10 та 11 липня 2019 року з 10 до 17 години відбудеться безкоштовний Всеукраїнський вебінар за участі розробників нормативно-правових актів в галузі ЖКГ, представників Мінрегіону та НКРЕКП, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.

16:54 08.07.2019

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ від 04 липня 2019 року.

04 липня  2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов провів позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

14:53 04.07.2019

День Національної поліції України в Любашівській селищній ОТГ.

04 липня, в залі нарад Любашівського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.  Під час урочистостей кращі працівники Любашівського відділення поліції отримали Почесні грамоти, відзнаки та подарунки від Любашівської селищної ОТГ, Одеської обласної ради, райдержадміністрації, райради, та профспілки поліції.  З привітальним словом до працівників органів внутрішніх справ  звернулись голова Любашівський селищної ОТГ Геннадій Павлов, т.в.о. начальника Любашівського ВП Балтського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Мазуренко, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Гладкий. Побажали усім присутнім працівникам поліції здоров’я, миру та успіхів, а ще бути шанованими та завжди відчувати підтримку близьких людей. Подякували за невтомну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі. Зазначили, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства та влади працівники поліції Любашівщини з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.

13:57 04.07.2019