Одеська область, Любашівський район

Новини

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 02 липня 2020 року здійснив робочу поїздку в Агафіївський та Сергіївський старостинські округи. Під час візиту голова громади вручив грамоти завідуючим фельдшерськими пунктами Дідуренко Світлані Григорівні, Удич Тетяні Василівні, Дворжак Ганні Василівні та Артеменко Валентині Володимирівні за вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника.

16:05 02.07.2020

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 01 липня 2020 року здійснив робочу поїздку в Іванівський старостинський округ. Під час візиту голова громади вручив грамоти завідуючим фельдшерськими пунктами Ляшок Галині Євгеніївні та Дмитранчук Тамарі Іванівні за вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника.

13:12 01.07.2020

30 червня 2020 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У вівторок, тридцятого червня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

15:43 30.06.2020

ВСІ РАЗОМ ЗА СІМ'Ю.

Громадська організація Рух “Всі разом!” є куратором марафону вуличних сімейних заходів по всій країні. У 2019 році понад 65 міст по всій території України взяли участь у марафоні, який вражає своїм масштабом і шляхетними цілями. Метою організаторів є творення суспільної традиції міцних і щасливих родин.

11:02 30.06.2020

24 червня 2020 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища Любашівської селищної ради.

15:45 24.06.2020

Любашівська селищна ОТГ отримала чергову «Скриньку здоров’я громади».

Любашівська селищна ОТГ отримала чергову «Скриньку здоров’я громади». Захисні засоби доставлені до нашої громади в рамках ініціативи «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe реалізує за підтримки European Union in Ukraine та його державами-членами у співпраці з Caritas Ukraine. Дякуємо за підтримку.

16:35 22.06.2020