Одеська область, Любашівський район

Новини

Концертна програма в Любашівській селищній ОТГ, присвячена Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

15 травня відбулася концертна програма в Любашівській селищній ОТГ в Будинку культури, присвячена Дню матері та Міжнародному дню сім’ї, під час якої відбулися підсумки фото-марафону "Моя сім’я" та конкурсна програма між сім’ями-переможцями. За результатами лайків у соціальній мережі Фейсбук до конкурсної програми пройшли сім’ї Андрусик, Бойченко та Молдавчук, але прийняли участь за бажанням сім’ї Андрусиків та Бойченків. Конкурсну програму оцінювало компетентне журі, яке одноголосно прийняло рішення, що обидві сім’ї гідні першого місця, тому перемогла дружба! Учасники конкурсної програми отримали цінні подарунки.

14:18 16.05.2019

В Любашівській селищній ОТГ здійснюються роботи по заміні свердловинних насосів на енергозберігаючі.

В Любашівській селищній ОТГ здійснюються роботи по заміні свердловинних насосів на італійські енергозберігаючі, що дозволить економити на електроенергії та спрямовувати кошти на будівництво, розвиток та оновлення мережі водопостачання.

12:59 16.05.2019

Любашівська селищна ОТГ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування.

Любашівська селищна ОТГ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування- начальника  відділу  з  питань  освіти,  культури, спорту   та  молодіжної  політики  і головного спеціаліста-бухгалтера.

10:04 16.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Любашівська селищна ОТГ повідомляє, що у зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту дорожного покриття по вул. Володимира Князя в смт Любашівка, з 08.00 до 17.00 17 травня 2019 року буде перекрито рух транспортних засобів по вул. Володимира Князя від вул. Софіївської до вул. Мічуріна.

16:35 15.05.2019

Участь у дводенному тренінгу для учасниць Школи жінок-лідерок.

Від Любашівської селищної ОТГ Оксана Тітієвська прийняла участь у дводенному тренінгу для учасниць Школи жінок-лідерок, яка працює за ініціативи Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Навчальний захід був присвячений психології лідерства, формуванню іміджу та стресостійкості.

16:08 15.05.2019

Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ.

14 травня 2019 року відбулось чергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ.

15:05 14.05.2019

Відкриття дитячого майданчика в с.Вишневе Любашівської селищної ОТГ.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, депутат Любашівської селищної ради Тетяна Кожан, активні жителі села Вишневе Любашівської ОТГ прийняли участь у відкритті дитячого майданчика в с.Вишневе.

15:50 13.05.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

14:44 13.05.2019