Одеська область, Любашівський район

Участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА.

10 грудня 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Мокряк разом з начальником відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Олександром Байраком та  головним спеціалістом з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергієм Алексєєнком прийняли участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА з питання підвищення протипожежної безпеки в закладах освіти області.

15:14 11.12.2019

Привітання жительки громади Бойченко Ганни Степанівни з 90 річчям.

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Віталієм Лабушем та головою Любашівської організації ветеранів Галиною Слободзян 07 грудня 2019 року привітали жительку громади Бойченко Ганну Степанівну з 90 річчям.

08:35 09.12.2019

ВАКЦИНАЦІЯ - БУТИ ЧИ НЕБУТИ….

В нашій країні щеплення дитини проводиться лише за згодою батьків. Без їВашого відома будь-які маніпуляції зі здоров’ям  Вашого малюка медпрацівники проводити не мають права. Щоб не помилитися у своєму виборі, мамі і татові слід усвідомити основні моменти: що таке вакцина і чому слід робити щеплення. Крім того, важливо розуміти за яким графіком вони будуть проводитися і які є протипоказання проти вакцинації.

08:06 06.12.2019

"Любава" - призер чемпіонату з волейболу.

З 14 по 17 листопада в м. Житомир проходив чемпіонат ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  з волейболу серед жіночих та чоловічих команд Донецької, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Одеської та Тернопільської областей.

14:57 05.12.2019

Привітання ювілярки громади.

05 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов, голова Любашівської РДА Віталій Лабуш та начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської ОТГ привітали жительку громади Ватренко Жанну Олексіївну з ювілеєм  - 80 річчям. Побажали, щоб у Жанни Олексіївни у всьому був порядок, щоб було багато приводів для радості і зустрічей з рідними людьми, щоб здоров’я не давало приводів для занепокоєнь, а душевний спокій приносив багато щасливих моментів.

12:49 05.12.2019

Увага конкурс!

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України, переможець якого отримає 10 000 грн. Студенти, які займуть 2 та 3 місце також отримають грошові заохочення.  Інформація щодо конкурсу: Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи. Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних. Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною! Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів. Тема роботи: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?» Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу. Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: grant@scholarship.in.ua. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

12:04 05.12.2019

Не паліть листя – це шкодить людині та довкіллю!

Любашівська селищна рада попереджає про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя, всіх видів відходів на території домоволодінь, підприємств, установ, організацій і населених пунктів відповідно до ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16, ст.22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», розділ 5 п.5.14 пп.9 розділ 10 п 10.1 «Правил благоустрою території ОТГ Любашівської селищної ради», затверджених рішенням селищної ради №154-VII від 12.10.18 року.

10:46 05.12.2019

4 грудня у медіацентрі відбулась публічна консультація щодо можливостей громади сортувати сміття і в перспективі запустити сміттєпереробний завод в Любашівській ОТГ.

16:36 04.12.2019

04 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді Одеської ОДА щодо запровадження реформи системи фінансування медичної допомоги та рівня охоплення профілактичних щеплень.

15:49 04.12.2019