Дата: від до Скинути

Любашівський заклад дошкільної освіти № 1  «Сонечко» Любашівської селищної ради Одеської області відсначив 60-річний ювілей

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця у справі виховання наймолодших громадян нашої держави.

08:31 06.02.2024

Обговорили з Прем’єр-міністром посилення політики ветеранів; Україні потрібні сила, свіжа енергія та лідерство – звернення Президента Володимира Зеленського 5 лютого 2024 року - 20:19

08:07 06.02.2024

Прозорість та підзвітність: робоча зустріч начальника Подільської РВА з головою Окнянської громади Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО провів робочу зустріч з головою Окнянської громади Олегом БЄЛОУСОМ.

15:14 05.02.2024

Прозорість і підзвітність

#прозорістьтапідзвітність 5 лютого 2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РВА. Колектив адміністрації, на виконання Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року, о 09:00 долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. Всі присутні заспівали Державний Гімн України. Михайло Дмитрович довів обстановку, яка склалась в Україні, в області та в районі. Начальники відділів та окремі спеціалісти доповідали про підсумки виконання завдань за минулий тиждень та плани робіт на поточний. Участь у нараді взяв голова Подільської районної ради Микола Соколов, він довів пріоритетні напрямки роботи райради та пріоритетні завдання на поточний тиждень. Оперативну інформацію про хід бойових дій на території України, втрати окупантів та стан справ у Подільському гарнізоні до присутніх довів начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної військової адміністрації Євгеній Мартинюк. Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс доповів про хід виконання розпорядження Одеської обласної військової адміністрації на тему: «Прозорість та підзвітність», зокрема проведення публічних закупівель Балтською, Любашівською, Кодимською територіальними громадами Подільського району. Наталія Добрянська – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної адміністрації доповіла про роботу закладів освіти Балтської, Любашівської, Кодимської територіальних громад Подільського району. Про здійснення моніторингу стану економічної діяльності підприємств на території Балтської, Любашівської, Кодимської територіальних громад Подільського району в період дії воєнного стану довів до присутніх начальних відділу економіки Подільської РВА – Анатолій Станішевський. Начальник служби у справах дітей РВА, Ірина Бочарова доповіла про роботу служби з питань розвитку у районні сімейних форм виховання.

11:56 05.02.2024