Дата: від до Скинути

Сьогодні під керівництвом начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка відбулась нарада в місті Кодима. Серед присутніх були: заступник начальника Подільської РВА Вади Мегіс, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Наталія Добрянська, голова Кодимської громади Сергій Лупашко, представники Кодимської міської ради, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Подільського РУП, майор Василь Варшавський, начальник Кодимського відділу РТЦК та СП, підполковник Юрій Самойленко, начальник Кодимського підрозділу ДСНС, майор Дмитро Орлов, прокурор Подільської окружної прокуратури Віталій Баюш, головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Держпраці Людмила Добровольська, в.о. начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Олександр Река та інші керівники силових структур і військових формувань. На нараді було обговорено:  «Прозорість та підзвітність» в Подільському районі (зокрема проведення публічних закупівель Кодимською територіальною громадою)  Робота закладів освіти Кодимської територіальної громади станом на січень 2024 року.  Проблемні питання щодо організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти Кодимської територіальної громади.  Зміни в трудовому законодавстві на період дії воєнного стану. Михайло Дмитрович акцентував увагу на прозорості у використанні бюджетних коштів, на доцільності закупівель, від яких наразі краще утриматись, за можливості відмінити тендерні процедури, а натомість скерувати кошти на військових, це першочергова задача у наш час. Органи місцевого самоврядування повинні бути зацікавлені у необхідності запобігання протидії корупції та дезінформації під час проведення закупівель товарів, робіт і послуг, які на воєнний час можуть бути недоречними. Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс закликав Кодимську громаду активніше долучатися до допомоги нашим захисникам, адже завдяки саме їм, ми можемо працювати та кожного ранку прокидатись в теплих ліжках. Кожен заклад освіти має свої особливості: приміщення, потужність закладу, кількість учнів, які навчаються, а тому громада має враховувати усі нюанси для забезпечення якісного освітнього простору. Щоб дітки могли ефективно навчатися, соціалізуватися й реалізувати потенціал, українська освіта має бути безбар'єрною, тому необхідно створити освітнє середовище, яке буде дружнім до всіх, зазначила начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Наталія Добрянська. В.о. начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Олександр Река наголосив на забезпеченні закладів освіти питною водою гарантованої якості, сировини та харчових продуктів, які постачають оператори ринку. Також провів інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо забезпечення санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму. Головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Держпраці Людмила Добровольська доповіла про деякі аспекти змін у трудовому законодавстві щодо оплати праці та соціально-трудових відносинах. Також ознайомила присутніх з законодавчими змінами при наданні соціальних відпусток, основними аспектами професійного навчання державних службовців. Також, учасники наради мали можливість поставити питання, на які отримали вичерпні відповіді. Прокурор Подільської окружної прокуратури Віталій Баюш доповів про стан протидії та профілактики злочинності та відповів на запитання депутатів. Також звернув увагу на актуальні питання правоохоронної діяльності у сфері забезпечення економічної стабільності та громадської безпеки в Подільському районі. Про ситуацію в Кодимській територіальній громаді проінформували керівники силових структур і військових формувань.

15:55 01.02.2024

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує, що у третині випадків раку можна запобігти. Водночас щороку в Україні зокрема і в світі загалом кількість випадків раку зростає. ​

15:48 01.02.2024

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

15:43 01.02.2024

За дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка начальник відділу економіки РВА Анатолій Станішевський відвідав ПП ВКФ «Одесса-хліб М», яке здійснює діяльність на території Любашівської селищної громади з випікання хліба та хлібобулочних виробів.

08:36 01.02.2024