Дата: від до Скинути

Є рішення РНБО щодо економічної безпеки та економічної стабільності в час воєнного стану – звернення Президента України 23 січня 2024 року - 22:16

08:31 24.01.2024

Відбулась координаційна зустріч з експертами з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області.

08:31 24.01.2024

Прозорість бюджету = довіра жителів громади

Прозорість бюджету = довіра жителів громади Сьогодні за ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА відбулась робоча зустріч з головою Куяльницької громади Сергієм ПАЛАМАРЧУКОМ.

13:06 23.01.2024

Визначення прозорості

#прозорістьтапідзвітність Визначення прозорості Відбудова після війни ставить перед країною немало викликів та можливостей. У контексті такого важливого періоду, де кожен крок має вирішальне значення, поняття “прозорість” займає центральне місце в стратегії відновлення та розвитку.

09:28 23.01.2024

Потрібно зробити необхідні напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом, правоохоронцями були зняті – звернення Президента України 22 січня 2024 року - 21:05

08:19 23.01.2024

Прозорість і підзвітність

22 січня 2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з депутатом Савранської селищної ради, позаштатним радником начальника Подільської РВА Володимиром Бондарчуком та виконуючим обов’язки голови Савранської селищної ради Олегом Жируном. Одним з пріоритетних питань була підтримка та допомога Збройним силам України, адже Володимир Ростиславович та Савранська громада вже не вперше допомагає нашим захисникам. «Від таких громадян, які проявляють свою ініціативу і не шкодують своїх сил та часу – залежить багато, зокрема й перемога України в цій нелегкій війні з російським агресором» - зазначив очільник району. Також Михайло Дмитрович акцентував увагу на прозорості використання бюджетних коштів, він зазначив, що всі очільники громад до закупівель та витрат коштів повинні відносяться виважено. Загалом поінформованість суспільства є одним з основних чинників його прогресивного розвитку, невід’ємною умовою демократії участі та важливою передумовою діяльності органів державної влади. По завершенні Михайло Дмитрович надав ряд відповідних доручень.

14:31 22.01.2024