Одеська область, Любашівський район

22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

09:50 22.06.2020

19 червня 2020 року відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ради.

19 червня 2020 року відбулось засідання постійної  комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ради.

15:08 19.06.2020

Подяка директору КП «Одеський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Глембовському Миколі Миколайовичу.

За високий професіоналізм, активну громадську діяльність, плідну співпрацю з селищною радою щодо впровадження та реалізації програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов нагородив подякою директора КП «Одеський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Глембовського Миколу Миколайовича.

14:35 19.06.2020

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Геннадієм Бамбурою взяли участь у  селекторній нараді Одеської ОДА.

15:45 18.06.2020

УВАГА! З 6 червня діє оновлений порядок надання допомоги по частковому безробіттю.

6 червня набрав чинності новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. Завдяки йому така допомога тепер може виплачуватися ФОП, в тому числі які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами (тобто сплачували ЄСВ).

14:34 18.06.2020

Електронний кабінет платника податків – це зручно!

Любашівська селищна рада інформує, що кожний платник податків має можливість користуватися  Електронним  кабінетом платника податків , який знаходиться за посиланням   https://cabinet.tax.gov.ua/ . Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків працювати з органами податкової служби в режимі реального часу, on-line . Важливо що, використовуючи електронний кабінет, кожен  платник  має змогу, крім подання звітності,  самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг. Наприклад, можливо переглянути нарахування плати за землю або за нерухоме майно.

10:17 18.06.2020

В десятки разів підвищилися штрафи за паління трави і забруднення атмосфери!

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт під №2339, який передбачає масштабне підвищення штрафів за спалювання трави і забруднення атмосфери. Зміни внесли до Кримінального та Адміністративного кодексу України.

16:41 17.06.2020

Участь у тренінгу для представників міжвідомчих робочих груп з впровадження сімейно-орієнтовних послуг на місцевому рівні.

16 червня 2020 року  начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак та  головний спеціаліст відділу Ольга Бондаренко взяли участь у тренінгу для представників міжвідомчих робочих груп з впровадження сімейно-орієнтовних послуг на місцевому рівні. Мова йшла про необхідність впровадження  реформи деінституалізації , про  розвиток  на території кожної громади системи захисту дітей, здатної забезпечити право дитини на виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, мати доступ до якісних послуг, відповідно до її індивідуальних потреб. Учасники зібрання отримали методичні рекомендації щодо подальших кроків роботи місцевих міжвідомчих робочих груп, щодо нагальної потреби у проведенні профілактичної роботи із батьками, чиї діти навчаються в спеціальних закладах інституційного догляду,  з метою їх повернення на виховання в сім’ю та залучення даних учнів до  інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах освіти.

10:11 17.06.2020

У Бобрицькому старостинському окрузі Любашівської ОТГ запрацював новий стоматологічний кабінет.

Зберегти доступною для сільських жителів сто­матологічну допомогу, незважаючи на всі перипетії медичної реформи - таке завдання поставило перед собою керівництво Любашів­ської ОТГ. Бо ж не секрет, що рішення МОЗ про виклю­чення послуг лікарів-стоматологів з переліку оплачуваних На­ціональною служ­бою здоров’я, тобто про пере­ведення цієї га­лузі медицини на приватну основу, було сприйняте з тривогою. Чи під силу сільським людям платна стоматологія? Тому перше, за що взялась Любашівська ОТГ після приєднан­ня Бобрицького старостинського округу, — це кардинальне оновлення сто­матологічного кабінету в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Бобрик Перший. Спочатку було зроблено капітальний ре­монт приміщен­ня. Будівель­ники оновили стіни гіпсокартоном, підбили й стелю. А підло­гу встелили кафелем, підвели проточну воду, довели до ладу інші комунікації. Словом, від­ремонтований кабінет почав повністю відповідати існуючим вимогам і стандартам. На до­дачу до зробленого громада закупила нове суперсучасне медичне обладнання, котре було оперативно встанов­лено. Таким чином, сьогодні сельчани отримали фактично новий зубний кабінет у сучас­ному стилі, не гірший, ніж у міській клініці. До того ж, ство­рений він виключно коштом об’єднаної громади.

16:10 16.06.2020