Одеська область, Любашівський район

Привітання ветеранів Другої світової війни в Любашівській селищній ОТГ.

Після закінчення мітингу Любашівський селищний голова Геннадій Павлов разом з народним депутатом Іваном Фурсіним зустрівся з ветеранами Другої світової війни Любашівської громади. Так, він привітав 96-річного Дмитра Захаровича Волошина. На початку 40-х років ХХ століття молодий фельдшер Д.Волошін був призначений в 2-у кавалерійську дивізію генерала Петрова. "Бойове хрещення" прийняв в Молдові, брав участь в обороні Одеси і Севастополя, в подальшому воював на територіях європейських країн, просуваючись в сторону Німеччини. Про закінчення війни дізнався, перебуваючи в госпіталі, так як був поранений неподалік від Берліна. Крім того, селищний голова відвідав ветерана війни Івана Миколайовича Білоуса,який також проживає в Любашівці, і Надію Григорівну Нагасюк з с.Вишневого. Колись 16-річною дівчиною вона була викрадена в Німеччину, де протягом трьох років була змушена працювати на ткацькому виробництві. Була звільнена в ході наступу американських військ.

08:41 13.05.2019

09.05.2019 року День перемоги в Любашівській селищній ОТГ.

З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. У меморіальних заходах взяли участь Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, народний депутат Іван Фурсін, керівництво району,жителі громади.

08:33 13.05.2019

Любашівська селищна ОТГ придбала автобус, який планується використовувати для перевезення пасажирів на території смт Любашівка Одеської області.

16:07 08.05.2019

08.05.2019 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища Любашівської селищної ОТГ.

08.05.2019 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування,     природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища Любашівської селищної ОТГ.

15:10 08.05.2019

Селекторна нарада з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості.

07 травня 2019 року секретар Любашівської ОТГ Мокряк Людмила взяла участь у селекторній нараді з питань розвитку системи охорони здоров'я в сільській місцевості під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Віталія Свічинського.

11:04 08.05.2019

6 травня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді.

6 травня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина та керівника апарату обласної державної адміністрації Ігоря Ткачука з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад і міськими головами міст обласного значення.

11:02 08.05.2019

Оголошення про початок конкурсу на міський та міжміські автобусні маршрути на території Любашівської селищної ОТГ.

11:36 07.05.2019

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

10:48 07.05.2019