Одеська область, Любашівський район

Допомога жителю громади.

На виконання доручення голови Любашівської ОТГ Геннадія Павлова, колектив КНП «Зеленбуд» привів в належний санітарний стан подвір’я жителя Любашівської громади, інваліда ІІ групи. Напередодні представниками відділу з питань соціальної політики селищної ради проведено обстеження житлово-побутових умов та проживання даного громадянина. У чоловіка відсутня  нижня кінцівка, пересувається за допомогою милиць.  У зв’язку із вкрай незадовільними умовами проживання та складністю у самообслуговуванні йому було запропоновано влаштування до Територіального центру для проживання одиноких громадян, проте він навідріз відмовився, сказав, що зимуватиме у своєму будинку.

16:08 09.10.2019

Слова вдячності від Любашівської селищної ОТГ.

28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ, біля траси Одеса-Київ (на в’їзді до Любашівки), гучно відбувся ІІІ ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси» та День селища Любашівка!

16:45 07.10.2019

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program (PFP) проводить відкритий конкурсний відбір 6-тижневого стажування в органах законодавчої влади США.

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program (PFP) проводить відкритий конкурсний відбір. Professional Fellows Program – це програма професійних стажувань, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США.

11:12 07.10.2019

Зустріч з учасниками АТО/ООС в Любашівській громаді щодо працевлаштування.

4 жовтня 2019 року з метою прискорення працевлаштування демобілізованих військовослужбовців учасників АТО/ООС в смт Любашівка Любашівської ОТГ Любашівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості проведено круглий стіл з учасниками бойових дій, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

12:14 04.10.2019

02-03 жовтня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у семінарі "Кроки для керівників", який проходив  у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

10:31 04.10.2019

30 вересня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у звітно-виборчій конференції профспілки працівників агропромислового розвитку.

30 вересня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у звітно-виборчій конференції профспілки працівників агропромислового розвитку, яка пройшла в медіа-центрі районної центральної бібліотеки. В роботі конференції взяли участь голова обласної профспілки агропромислового комплексу Іван Македонський, голова районної ради Сергій Паровик, т.в.о. голови райжержадміністрації Валерій Мочуляк.

08:58 01.10.2019

28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ гучно пролунав, просмакував та пророзважав неперевершений, колоритний, масштабний та видовищний ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка– столиця української ковбаси»!

28 та 29 вересня 2019 року в смт Любашівка Любашівської селищної ОТГ біля траси Одеса-Київ (на в’їзді до Любашівки) гучно пролунав, просмакував та пророзважав неперевершений, колоритний, масштабний та видовищний ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси»!

08:33 01.10.2019

Зустріч з депутатом Верховної ради України Степаном Чернявським.

24 вересня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у зустрічі з депутатом Верховної ради України від ПП "Слуга народу" Степаном Чернявським. Також прийняли участь  жителі громади, сільгоспвиробники, керівники району, голови сіл, керівники установ, підприємств. Зустріч пройшла в медіа-центрі районної центральної бібліотеки смт Любашівка у форматі "круглого столу".

10:04 26.09.2019

Засідання круглого столу Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад».

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 25 вересня прийняв участь у засіданні круглого столу на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одещини. Етап другий – презентація моделі області» під головуванням голови обласної ради Сергія Паращенка.

08:18 26.09.2019