Одеська область, Любашівський район

Робоча зустріч з міжнародною консультанткою Мануелою Зьоллер-Вінклер.

За участі представниці Любашівської селищної ОТГ -  керуючої справами (секретарки) виконавчого комітету Бобошко Наталії в Одесі розпочалася робоча зустріч з міжнародною консультанткою Мануелою Зьоллер-Вінклер. Захід присвячено організації місцевого самоврядування в Німеччині та її порівнянню з українським урядуванням. Також відбудуться панельні дискусії про розподіл повноважень між органами влади, нагляд за діяльністю місцевого самоврядування і службу в органах місцевого самоврядування. Зустріч організовано Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування та Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

13:42 04.07.2019

В Любашівській селищній ОТГ рятувальники отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль.

Парк техніки підрозділу пожежно-рятувальної служби (28-ДРПЧ 4-ДРПЗ ГУ ДСНС України в Одеській області) поповнився новою одиницею техніки, переданою завдяки співпраці Державної служби надзвичайних ситуацій України з Німеччиною. Це спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу на базі мікроавтобуса Volkswagen T6 відрізняється своєю компактністю та кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями які є на озброєнні у рятувальників сьогодні та який може застосовуватися для ліквідації ДТП, пожеж та інших аварійно-рятувальних робіт. На урочистостях з нагоди передачі автомобіля начальник 4-ДРПЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Унтілов Юрій Валерійович зазначив, що рятувальники за підтримки держави та іноземних партнерів тепер мають можливість працювати в нових умовах на сучасному обладнанні.  Вітаючи рятувальників із гарною подією, голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова Любашівської районної ради Сергій Паровик відзначили належну підтримку з боку держави. Отримавши сучасну техніку, рятувальники Любашівки зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань.

11:10 03.07.2019

За дорученням голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова 01.07.2019 року спеціалістами селищної ради здійснено візит в Іванівський, Агафієвський та Сергіївський старостинські округи. Під час візиту виконуючим обов’язки  старост були дані рекомендації на впорядкування  та підтримання об’єктів благоустрою в належному санітарному стані , а також спеціалістами відпрацьовані заяви,які надійшли від жителів старостинських округів.

15:55 01.07.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства 25.06.2019 року.

16:15 25.06.2019