Обережно! Пташиний грип!

Епізоотична ситуація з грипу птиці на території Європи, зокрема України загострилась. Випадки захворювання грипу птиці в 2023 році зареєстровано в країнах Європи. В Україні лише за період з 23.12.2023 по 04.01.2024 на території трьох прикордонних областей (Чернівецька, Сумська, Рівненська) зареєстровано чотири випадки захворювання птиці на грип. Враховуючи, що Одеська область – прикордонний регіон, розташований на перетині кількох міграційних шляхів перелітних птахів, варто пам’ятати, що завжди існує ризик занесення збудника грипу птиці з дикими перелітними птахами з неблагополучних країн та територій.

08:36 18.01.2024

До відома мешканців багатоквартирних будинків в яких створено ОСББ!

Міністерство юстиції України з метою формування єдиної практики застосування законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо державної реєстрації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ) у зв’язку з прийняттям Закону України від 14.07.2023 № 3270-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками» (далі - Закон № 3270-IX) повідомляє таке.

15:39 17.01.2024

НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ

До Дня Соборності України Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42.

15:03 17.01.2024

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

14:13 17.01.2024

Кожна інвестиція у впевненість захисника скорочує війну – виступ Президента України перед учасниками спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму у Давосі 16 січня 2024 року - 16:52

08:24 17.01.2024

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомого майна

15:44 16.01.2024