Прозорість бюджету = довіра жителів громади

Прозорість бюджету = довіра жителів громади За ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка відбулась робоча зустріч з головою Зеленогірської громади – Володимиром Калкатіним.

10:21 09.01.2024

Комунікаційна податкова платформа – це належна взаємодія податкової з інститутами громадянського суспільства та бізнес-асоціаціями

09:59 09.01.2024

Вже вкотре за підтримки та ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, продовжується допомога нашим захисникам, нашим воїнам, нашим хоробрим хлопцям ЗСУ. Жителі Зеленогірської громади на чолі з головою селищної ради Володимиром Калкатіним сьогодні передали 36-й окремій бригаді морської піхоти FPV – дрони. Військові за допомогою підручних засобів прикріплюють до них вибухівку – і дрони-камікадзе готові. Вони здатні нести до 1,5 кг вибухівки. Такі квадрокоптери можуть знищувати легку техніку та живу силу ворога, не наражаючи на небезпеку українських військових. FPV-дрони в цивільному житті використовують для розваг, наприклад, у спортивних перегонах. Вони можуть літати в місцевості із складними перепонами, долати вузькі місця, рухатися закинутими будівлями. На фронті дрони з високою точністю залітають у ворожі бліндажі, люки танків, автомобілі та вантажівки. Михайло Дмитрович: "Пам’ятайте, що сьогодні ми допомагаємо військовим на передовій, а завтра допомагатимуть нам!" Разом до Перемоги!

08:24 09.01.2024

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

14:18 08.01.2024

Онлайн-засідання «Про взаємодію, координацію та узгодження дій між Силами оборони, правоохоронними органами, РВА та органами місцевого самоврядування щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури і можливого реагування на випадок їх ураження під час погіршення погодних умов».

13:37 08.01.2024

Провів нараду щодо наших планів на цей рік у відносинах із партнерами у Євросоюзі та НАТО; чітко формулюємо завдання – звернення Президента України 7 січня 2024 року - 18:34

08:56 08.01.2024