Благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України «Разом до Перемоги!».

За підтримки та ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА, під патронатом волонтерської організації «Архангела Михаїла» відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України «Разом до Перемоги!».

11:02 25.12.2023

Під час пресконференції 21 грудня начальник Одеської ОВА Олег Кіпер обговорив з представниками медіа Одещини, також, питання доцільності відміни тендерів та в цілому ефективність діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА за півтора місяці з моменту її створення.

15:18 22.12.2023

Як отримати Довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи?

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує платникам податків, щодо порядку отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

14:15 22.12.2023

Вчасно сплачені податки – умова вашого спокою

Вчасно сплачені податки – умова вашого спокою Шановні платники податків! Головне управління ДПС в Одеській області нагадує про необхідність своєчасно сплачувати податки та збори до бюджетів усіх рівнів.

14:15 22.12.2023

Засідання виконкому

22 грудня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

12:23 22.12.2023

Прозорість і підзвітність

Сьогодні начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з Слобідським селищним головою Віктором Доцуленко.  Керівник району зосередив свою увагу на дуже важливих питаннях, пов'язаних з військовою ситуацією в районі. Наголосив, що попереду ще один холодний сезон, який ми знову переживатимемо в умовах війни, але це не привід для відчаю, а підстава задуматись, як належним чином підготуватись до нових складнощів та викликів. Треба бути готовим до різних сценаріїв. А найголовніше згуртуватися і надавати всебічну допомогу нашим хлопцям.  В черговий раз Михайло Дмитрович наголосив на виваженості та доцільності щодо використання коштів, які виділяються з місцевого бюджету на витрати у громади, якщо є альтернативні варіанти вирішення того чи іншого питання, то кошти варто спрямувати на допомогу ЗСУ.

10:53 22.12.2023