Дата: від до Скинути

Україна не раз доводила, на що здатна; буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ у Євросоюз – звернення Президента Володимира Зеленського 15 грудня 2023 року - 02:38

08:39 15.12.2023

Сьогодні з метою підготовки органів управління та сил цивільного захисту до реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій були проведені командно – штабні навчання на території Одеської області. До навчання були залученні представники районних органів національної поліції, ДСНС, «ДТЕК Одеські електромережі», центри екстреної медичної допомоги, структурні підрозділи та посадові особи РДА. Під керівництвом начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренко було проведено командно-штабні навчання на території Подільщини. Мета навчань – відпрацювання теоретичних і практичних заходів щодо організації управління під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, характерних для осінньо – зимового періоду з урахуванням умов воєнного стану, а також реагування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи щодо готовності роботи в умовах надзвичайних ситуацій у зимовий період 2023-2024 року. Завдяки злагодженим діям керівництва пунктів управління всі поставлені завдання в Подільському районі відпрацьовані на відмінно.

08:29 15.12.2023

Під керівництвом голови обласної державної (військової) адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». За дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренко в онлайн засіданні робочої групи взяли участь ого заступники. На початку засідання присутні, - а це керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, та правоохоронних органів, голови районних військових адміністрацій - заслухали інформацію про надходження і використання місцевих бюджетів. Відтак робоча група спільно з головами громад проаналізувала використання коштів у громадах області, зокрема в Ананьївській Подільського району. Зацікавили робочу групу низка закупівель, які проводяться в громадах щодо благоустрою територій, стадіонів, капітального ремонту будівників культури, адмінбудівель, придбання різноманітної оргтехніки. І все це у час війни, коли оборонці потребують тактичного обладнання, дронів, автомобілів. Тож, проаналізувавши спрямування фінансового ресурсу, робоча група рекомендувала головам громад переглянути доцільність цих закупівель, за можливості відмінити тендерні процедури, а натомість скерувати кошти на військових, зокрема й передбачити фінансовий ресурс для потреб захисників на наступний рік.

15:38 14.12.2023

Прозорість і підзвітність

Більше 169 млн гривень - саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.

13:12 14.12.2023

Разом ми здатні зробити так, щоб Росія не здобувала перемог, і ми зробимо – виступ Президента України на спеціальному пленарному засіданні Стортингу Норвегії 13 грудня 2023 року - 22:01

08:08 14.12.2023