Дата: від до Скинути

Зустріч з представниками Всесвітньої Продовольчої Програми ООН та Одеської області: обговорення шляхів покращення життя наших співгромадян!

08:07 14.12.2023

Прозорість і підзвітність

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з Куяльницьким сільським головою Сергієм Паламарчуком та начальником відділу освіти Людмилою Востріковою. Під час зустрічі очільник району з керівником громади обговорили проєкти, які реалізуватимуться у наступному році, окреслено ряд існуючих проблем та обговорено можливі шляхи їх вирішення. Михайло Дмитрович акцентував увагу на тому, що стратегічними мають бути питання підтримки військових і соціально незахищених громадян, питання медичного забезпечення, реабілітації воїнів ЗСУ, питання освіти та захисту дітей тощо. Значну увагу начальник РВА приділив посиленню контролю та прозорості за використанням бюджетних коштів. «Протидія корупції – це перш за все превентивні заходи, а не подолання наслідків, тому будемо спільно ліквідувати саму можливість вчиняти корупційні дії», - наголосив очільник Подільського району.

11:14 13.12.2023

Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників: штрафи

Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти (510-1020 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста п’ятдесяти до трьохсот (2550-5100 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

11:13 13.12.2023

Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер долучився до підсумкового засідання Ради безбар’єрності. За участі першої леді Олени Зеленської, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. А ще представників уряду, міжнародних партнерів та голів обласних військових адміністрацій.

08:18 13.12.2023

Свобода повинна перемагати завжди, коли хтось кидає їй виклик – виступ Президента України в Національному університеті оборони США 11 грудня 2023 року - 22:23

08:22 12.12.2023

Доки ми не переможемо в цій війні, прошу об’єднатися всіх українців у Латинській Америці – Володимир Зеленський зустрівся з представниками української громади в Аргентині 11 грудня 2023 року - 02:06

08:37 11.12.2023

Про порядок перетину державного кордону через систему «Шлях», розповів під час брифінгу в Одеській ОВА директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА Олександр Гайдук.

08:37 11.12.2023