Прозорість і підзвітність

Більше 169 млн гривень - саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.

13:12 14.12.2023

Разом ми здатні зробити так, щоб Росія не здобувала перемог, і ми зробимо – виступ Президента України на спеціальному пленарному засіданні Стортингу Норвегії 13 грудня 2023 року - 22:01

08:08 14.12.2023

Зустріч з представниками Всесвітньої Продовольчої Програми ООН та Одеської області: обговорення шляхів покращення життя наших співгромадян!

08:07 14.12.2023

Прозорість і підзвітність

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з Куяльницьким сільським головою Сергієм Паламарчуком та начальником відділу освіти Людмилою Востріковою. Під час зустрічі очільник району з керівником громади обговорили проєкти, які реалізуватимуться у наступному році, окреслено ряд існуючих проблем та обговорено можливі шляхи їх вирішення. Михайло Дмитрович акцентував увагу на тому, що стратегічними мають бути питання підтримки військових і соціально незахищених громадян, питання медичного забезпечення, реабілітації воїнів ЗСУ, питання освіти та захисту дітей тощо. Значну увагу начальник РВА приділив посиленню контролю та прозорості за використанням бюджетних коштів. «Протидія корупції – це перш за все превентивні заходи, а не подолання наслідків, тому будемо спільно ліквідувати саму можливість вчиняти корупційні дії», - наголосив очільник Подільського району.

11:14 13.12.2023

Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників: штрафи

Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти (510-1020 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста п’ятдесяти до трьохсот (2550-5100 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

11:13 13.12.2023