Дата: від до Скинути

Закон України №3603: визначення бази оподаткування акцизним податком з урахуванням норм втрат підакцизної продукції

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Законом України №3603, який набрав чинності 16 березня 2024 року, внесено зміни до п. 214 ст. 214 Кодексу, яким встановлюється особливість визначення бази оподаткування акцизним податком з урахуванням норм втрат підакцизної продукції, а саме:

13:03 09.04.2024

Прозорість і підзвітність

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч із заступником голови Піщанської сільської ради Володимиром Гербенським. Під час робочої зустрічі було обговорено низку важливих питань, які відіграють важливу роль в життєзабезпеченні громади, деякі з них: підготовка до весняно-польових робіт; стан забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади;  облагородження узбіч, лісосмуг та вулиць в громаді. Особливу увагу керівники приділили питанню використання коштів місцевого бюджету. Михайло Дмитрович наголосив на важливості раціонального використання бюджетних коштів та спрямовування їх на допомогу ЗСУ. «В умовах воєнного часу потрібно продовжувати антикорупційну роботу, не зупинятися. Слід тримати руку на пульсі протидії корупції. Постійно робити все, що від нас залежить, щоб робота була ефективною» - зауважив Михайло Лазаренко. За результатами зустрічі намічені подальші кроки задля ефективної співпраці. #прозорістьтапідзвітність

11:48 09.04.2024

Особливості заповнення декларації з акцизного податку з урахуванням змін, внесених до Кодексу Законом №3603

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що Порядок заповнення та подання декларацій з акцизного податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14 «Про затвердження форми декларації з акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку», зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550 (далі — Декларація).

10:43 09.04.2024

Деклараційна кампанія 2024: у яких випадках громадянин звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

10:42 09.04.2024

Чи виникають податкові зобов’язання з ПДВ при отриманні орендної плати за договором суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності?

10:41 09.04.2024