Дата: від до Скинути

Президент на парламентському саміті Кримської платформи: Наша мета – повна деокупація нашої землі, включно з Кримом; маємо її реалізувати 24 жовтня 2023 року - 13:15

09:16 25.10.2023

Україна демонструє необхідний темп, щоб зробити можливим політичне рішення про початок уже цього року переговорів щодо членства в ЄС – Президент на засіданні колегії Європейської комісії 24 жовтня 2023 року - 12:45

09:15 25.10.2023

ПРРО: які дії cуб’єкта господарювання у разі отримання повідомлення про технічний збій в роботі серверу ДПС (відсутній зв’язок з сервером ДПС)?

13:07 24.10.2023

Французькі лікарі готові провести повне безкоштовне лікування для українських бійців, які отримали певні поранення та травми під час військових дій. Запрошуються військові, які під час виконання бойових операцій отримали травми у щелепно-лицьовій ділянці. Можуть бути ті, хто зараз перебуває на лікуванні, ті, хто вже проходив лікування і часткову реабілітацію. Пропонується безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від пересадки шкіри чи частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць до повного естетичного відновлення обличчя. Лікування буде проводитись в лікарні у Винниках (біля Львова) командою французьких фахівців. Перший етап (консультаційний) розпочнеться в кінці цього місяця. Лікарі стикнулися з тим, що мало пацієнтів, і тому можуть закрити цю благодійну програму. Все абсолютно безкоштовно. Подумайте, з ким поділитися інформацією. Тел. для зв’язку: 0964740202 Можливо, комусь знадобиться для знайомих.

11:46 24.10.2023