Дата: від до Скинути

Наступного тижня працюватимемо разом із нашими партнерами заради єдності світу в протистоянні терору – звернення Президента України 8 жовтня 2023 року - 21:26

11:15 09.10.2023

Застосування суб’єктом господарювання РРО/ПРРО у разі здійснення торгівлі (в т.ч. через Інтернет) та надання покупцю для оплати за товар реквізитів свого поточного рахунку у форматі IBAN

11:10 06.10.2023

Маємо потужні рішення щодо посилення української ППО – Володимир Зеленський за підсумками саміту Європейської політичної спільноти 5 жовтня 2023 року - 20:23

08:55 06.10.2023

Почався жовтень, і деякі люди розпочинають активно спалювати суху траву, залишки листя, і навіть різного роду сміття. В таких випадках добрі наміри людей щодо наведення чистоти і порядку на своїх присадибних ділянках мають згубні наслідки не тільки для довкілля, а й для життя та здоров’я людей, також в більшості випадків таке випалювання переростає у неконтрольоване горіння яке знищує будівлі та споруди житлового сектору сільськогосподарські поля та лісові масиви і за великих площ, які охоплює полум’я його особливо важко локалізувати. Закликаємо громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. Та нагадуємо, що випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, трави або її залишків, опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, є адміністративним правопорушенням, та накладення штрафу на громадян.

08:52 06.10.2023

5 жовтня 2023 року, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з головами територіальних громад, співробітниками РВА взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації. Нарада пройшла під головуванням виконуючого обов’язки начальника Одеської ОВА Дмитра Радулова. На нараді обговорили питання щодо забезпечення додаткового фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури, водопостачання та водовідведення, газо-, тепло- та енергопостачання в територіальних громадах Одеської області. З інформацією про стан роботи щодо укріплення та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану доповідали начальники районних військових адміністрацій. На нараді також було приділено увагу таким основним питанням: - Захист критичної інфраструктури, - Забезпеченість генераторами, - резервний фонд пального, - наявність навантажувальної техніки. Начальникам військових адміністрацій надано рекомендації - забезпечити захист на місцях відповідно до протокольних доручень. Також розглядалося питання щодо здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

08:49 06.10.2023