Оновлення спортивного майданчика

Рух зі створення дитячих просторів набирає обертів в Любашівській громаді. А почалося все з успішної співпраці Любашівської селищної ради та Британської Ради  в Україні в рамках програми " Розумна взаємодія. Активні громадяни". Перемогу здобули 6 проєктів.

20 серпня 2020 року у житті нашої громади відбулася важлива подія-урочисте відкриття наступних двох проєктів-переможців конкурсу «Оновлення спортивного майданчика» (автор - Олена Бровченко), «Куточок аромотерапії для дітей» (автор-Альона Кумайгородська) в ясла-садку №1 «Сонечко».

Завдяки співфінансуванню бюджету громади і Британської Ради, ініціативності, соціальної згуртованості працівників дитячого садочка, підтримці підприємця Андрія Баранова, переможцям вдалося втілити в життя дані проєкти.

Відкрили  свято  вихованці дитячого садочку під виконання гімну України, одягнені в національні українські костюми, з запашним короваєм на рушнику.

Право офіційного відкриття та перерізання стрічки було надано  голові громади - Геннадію Павлову та завідуючій дитячого садка - Стефанії Кокоті. Геннадій Павлов за плідну працю колективу вручив сертифікат, адже  реалізувати дані проєкти допомагали всі працівники дитсадка.

Перший проєкт представила автор -Олена Бровченко ( методист-вихователь). У яскравих спортивних костюмах юні спортсмени продемонстрували танцювальний номер, забили голи у ворота на новому футбольному  міні- стадіону зі штучним покриттям. Олена зізнається, що ідею створення такого стадіону виношувала давно. Завдяки перемозі  в конкурсі та підтримки працівників дитсадка, чоловіка Миколи її вдалося втілити в життя.

Потім діти пішли відпочити в куточок аромотерапії. Ідея створення проєкту належить Стефанії Кокоті, а допомогла реалізувати його молода,енергійна  -Альона Кумайгородська (соціальний педагог дитсадка).

На свято завітав підприємець Андрій Баранов. Це його руками зроблено зручні лавки для сидіння в куточку аромотерапії, футбольні ворота. До свята малюки отримали від підприємця  в подарунок футбольні м’ячі та побажання бути успішними у житті.

Діти подарували всім присутнім багато посмішок, позитиву та ще більшого бажання працювати на розвиток об’єданої територіальної громади.

Реалізацією проєктів створено гарні  умови для повноцінного, комфортного та безпечного відпочинку діток надворі.