Регуляторна діяльність

Аналіз регуляторного впливу

Назва регуляторного акту : Проект рішення «Про  затвердження Положення про порядок надання,  переліку та вартості платних послуг, що надаються комунальною установою «Зеленбуд» Любашівської селищної ради».

09:20 22.02.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  затвердження Положення про порядок надання платних послуг та переліку і тарифів платних послуг, що надаються Комунальною установою «Зеленбуд» Любашівської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу відповідно до ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

09:17 22.02.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 14 липня 2023 року № 5940 «Про  встановлення ставок орендної плати на 2024 рік за землі комунальної власності», який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

08:32 05.01.2024

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про затвердження Порядку про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у населених пунктах Любашівської селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності».

15:42 07.08.2023

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Любашівської селищної громади» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Закону України «Про рекламу».

15:29 07.08.2023

Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення розміру частки прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

11:39 17.05.2023