Одеська область, Любашівський район

Регуляторна діяльність

Публічне обговорення проєкта рішення «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Любашівської селищної ОТГ».

З метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту інтересів cелищної ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок державної та комунальної власності, що призводить до втрат місцевого бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Любашівській селищній раді, внаслідок порушення порядку землекористування, Любашівська селищна рада виносить на публічне обговорення  проект рішення «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Любашівської селищної ОТГ» та аналіз регуляторного впливу.

16:25 26.02.2020

Публічне обговорення проєкта рішення «Про розроблення Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Любашівської селищної ради».

З метою впорядкування ведення квартирного обліку при виконавчому комітеті Любашівської  селищної ради, виноситься на публічне обговорення проєкт рішення «Про розроблення Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Любашівської селищної ради».

15:30 10.02.2020

Повідомлення про оприлюднення.

З метою забезпечення якісного та своєчасного надання земельних ділянок громадянам для ведення  особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади, Любашівська селищна рада виносить на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про розроблення Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної власності на території Любашівської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу в зв’язку з інвентаризацією земель колишніх КСП, які не підлягали розпаюванню.

16:17 10.01.2020

До відома абонентів КП «Джерело-Комунсервіс».

З метою забезпечення якісного та безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання  в населеному пункті Любашівка, с. Вишневе , комунальне підприємство «Джерело-Комунсервіс» виносить на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про затвердження КП «Джерело-Комунсервіс» тарифів на послуги з централізованого водопостачання » та аналіз регуляторного впливу в зв’язку із встановленням тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

09:57 25.09.2019