Одеська область, Любашівський район

Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів.

«Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів — «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок орендної плати на 2021 рік за землі комунальної власності», «Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2021 рік», «Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік».

14:57 25.05.2020