Одеська область, Любашівський район

Регуляторна діяльність

Публічне обговорення проєкта рішення «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Любашівської селищної ОТГ».

З метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту інтересів cелищної ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок державної та комунальної власності, що призводить до втрат місцевого бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Любашівській селищній раді, внаслідок порушення порядку землекористування, Любашівська селищна рада виносить на публічне обговорення  проект рішення «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Любашівської селищної ОТГ» та аналіз регуляторного впливу.

16:25 26.02.2020