Регуляторна діяльність

Аналіз регуляторного впливу

Назва регуляторного акту : Проект рішення «Про  затвердження Положення про порядок надання,  переліку та вартості платних послуг, що надаються комунальною установою «Зеленбуд» Любашівської селищної ради».

09:20 22.02.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  затвердження Положення про порядок надання платних послуг та переліку і тарифів платних послуг, що надаються Комунальною установою «Зеленбуд» Любашівської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу відповідно до ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

09:17 22.02.2024