Регуляторна діяльність

Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної територіальної  громади на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення транспортного податку  на території Любашівської селищної територіальної громади на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

11:36 17.05.2023

Про встановлення ставок орендної  плати  на 2024 рік  за землі комунальної власності

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про  встановлення ставок орендної плати на 2024 рік за землі комунальної власності» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

11:34 17.05.2023

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

11:29 17.05.2023

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

09:43 17.05.2023

Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської селищної        територіальної громади на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про  встановлення ставок єдиного податку на території Любашівської селищної територіальної громади на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

09:37 17.05.2023

Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної територіальної громади на 2024 рік

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської селищної територіальної громади на 2024 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

13:12 16.05.2023