Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік»

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

10:56 24.05.2021

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Любашівської селищної ради Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Любашівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік» підготовлений  відповідно до статті 8 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 та положень Податкового кодексу України.

10:55 24.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місце

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

10:52 24.05.2021

Аналіз  регуляторного впливу до  проєкту рішення "Про встановлення ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної територіальної громади на 2022 рік" підготовлено згідно з вимогами Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04

10:51 24.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення ставок єдиного податку на території Любашівської селищної територіальної громади на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

10:49 24.05.2021

Аналіз  регуляторного впливу до проєкту рішення "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  територіальної громади на 2022 рік" підготовлено згідно з вимогами Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 та положень Податкового кодексу України.

10:47 24.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської селищної територіальної громади на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу, який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

10:42 24.05.2021