Регуляторна діяльність

Публічне обговорення проєкта рішення "Про затвердження Положення, переліку та вартості платних медичних послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної

Публічне обговорення проєкта рішення "Про затвердження Положення,  переліку та вартості платних медичних  послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради"

09:13 08.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  затвердження Положення, переліку та вартості платних медичних послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Любашівська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради та аналізу регуляторного впливу, які підготовлені з метою створення сприятливих умов для надання своєчасних і якісних медичних послуг громадянам.

09:11 08.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

З метою поліпшення та відтворення життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя громадян- жителів Любашівської територіальної громади  та з метою забезпечення якісного та своєчасного надання платних послуг Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради, виноситься на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про затвердження Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг, що надаються Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради та аналіз регуляторного впливу.

14:34 02.04.2021

Аналіз регуляторного впливу на проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Регламенту Управління «Центру надання адміністративних і соціальних послуг» Любашівської селищної ради».

Даний аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання та                                        з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 (із змінами), що визначає правові й організаційні заходи реалізації проекту рішення селищної  ради «Про затвердження Регламенту Управління «Центру надання адміністративних і соціальних послуг» Любашівської селищної ради»

11:12 18.01.2021

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів.

«Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів — «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок орендної плати на 2021 рік за землі комунальної власності», «Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2021 рік», «Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік».

14:57 25.05.2020