Секретар селищної ради

Мокряк Людмила  Миколаївна

Мокряк Людмила  Миколаївна.

Народилась 12 червня 1971 року  в  селищі Любашівка  Одеської області. Освіта  повна  вища. В 1993 році  закінчила  Ізмаїльський   державний  педагогічний  інститут за спеціальністю «Російська  мова  та література»  з відзнакою  та здобула  кваліфікацію  вчителя  російської мови   та літератури. Трудову діяльність  розпочала з серпня  1993 року  в Любашівській  середній  школі  №2  на посаді  вихователя  групи продовженого  дня;   з серпня 1999 по березень  2004 рік - головний спеціаліст  відділу  надання соціальних послуг  Любашівського  центру  зайнятості;   з березня 2004 року по листопад 2006 року - головний  спеціаліст   з кадрових питань  відділу   організаційно-кадрової роботи Любашівської  районної державної адміністрації. 28 листопада 2006 року  обрана секретарем Любашівської  селищної ради п’ятого скликання; 31.10.2010 року обрана секретарем Любашівської  селищної ради шостого скликання; 25.10.2015 року обрана секретарем Любашівської  селищної ради сьомого скликання;  29.04.2018 року обрана секретарем Любашівської селищної  об’єднаної територіальної громади; 25.10.2020 року обрана секретарем Любашівської селищної територіальної громади.

Депутат Любашівської селищної ради п’ятого, шостого, сьомого,восьмого скликань. Заміжня.  Має доньку.