Заходи які вживаються

Що робити, коли ви дізналися про домашнє насильство.

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 № 145

Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року

3 грудня, Всесвітній день людей з інвалідністю

Щорічно, 3 грудня, Всесвітній день людей з інвалідністю нагадує суспільству про проблеми дітей з особливими потребами, привертає увагу до численної верстви населення, яка має вроджену чи набуту інвалідність і потребує постійної турботи та допомоги оточуючих. Цей день нагадує нам про наш обов`язок бути більш уважними до проблем дітей з обмеженими фізичними можливостями, виявляти турботу і милосердя та надавати необхідну допомогу.

09:45 10.01.2023

24 листопада 2022 року секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк провела засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

08:53 10.01.2023

25 листопада 2022 р. в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» КУ "Центр надання соціальних послуг" Любашівської селищної ради було проведено вуличну акцію до міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. Мета акції привернення уваги громадськості до проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення та формування свідомості мешканців Любашівського району щодо нетерпимого ставлення до насильства. Організаторами в формі роздаткових матеріалів, було розповсюджено інформацію серед населення та в громадських місцях, про установи, де можна отримати допомогу, знайти захист від кривдника. Адже найчастіше, жертва домашнього насильства мовчить про свою біду та надалі потерпає від знущань. Основною ідеєю заходу стали вислови: «Ні насильству» та «Я проти насильства! А ти?».

10:15 01.12.2022

02 лютого, під керівництвом керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Любашівської селищної ради Наталі Бобошко проведене позачергове засідання членів Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Любашівської селищної територіальної громади.

16:42 15.02.2022

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом у рамках акції "16 днів проти насилля". Щорічно у цей день у всьому світі проходять заходи, метою яких є привернути увагу людей до цієї хвороби, нагадати про страшну недугу, з якою бореться світ. Соціальну акцію провели сьогодні соціальні служби Любашівської селищної ради. Учасники акції вдягли червоні стрічки як символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД.

15:58 01.12.2021

З 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:06 30.11.2021

Розпорядчі документи у сфері запобігання домашньому насильству Любашівської селищної ради

Розпорядження від 09.11.2018 року №72/2018-о "Про призначення координатора з питань здійснення заходів у сфкрі запобігання та протидії домашньому насильству і насильсьтву за ознакою статі"

10:09 03.08.2021