Заходи які вживаються

Що робити, коли ви дізналися про домашнє насильство.

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 № 145

Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року

02 лютого, під керівництвом керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Любашівської селищної ради Наталі Бобошко проведене позачергове засідання членів Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Любашівської селищної територіальної громади.

16:42 15.02.2022

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом у рамках акції "16 днів проти насилля". Щорічно у цей день у всьому світі проходять заходи, метою яких є привернути увагу людей до цієї хвороби, нагадати про страшну недугу, з якою бореться світ. Соціальну акцію провели сьогодні соціальні служби Любашівської селищної ради. Учасники акції вдягли червоні стрічки як символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД.

15:58 01.12.2021

З 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:06 30.11.2021

Розпорядчі документи у сфері запобігання домашньому насильству Любашівської селищної ради

Розпорядження від 09.11.2018 року №72/2018-о "Про призначення координатора з питань здійснення заходів у сфкрі запобігання та протидії домашньому насильству і насильсьтву за ознакою статі"

10:09 03.08.2021