Законодавство

Наказ МОН від 02.10.2018 р. №1047 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних процівників із іншими органами та службами"

Закон України від 06.12.2017 р. №2227-VIII "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами"

Закон України 07.12.2017 року № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Наказ МВС України 01.08.2018  № 654 "Про затвердження Порядку винесення уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України термінового заборонного припису стосовно кривдника"

Наказ МОЗ від 01.02.2019  № 278 "Про затвердження Порядку проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих осіб від домашнього насильства або осіб, які ймовірно постраждали від домашнього насильства, та надання їм медичної допомоги"

Наказ  МСП України від 01.10.2018  № 1434 "Про затвердження Типової програми для кривдників"

Наказ  МСП України від 11.12.2018 №1852 "Про утворення Державної установи "Кол-центр Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей""

Наказ МВС України від 13.03.2019 №369-180 "Про затвердження Порядку проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства"

Постанова КМУ від 24 лютого 2021 р. № 145 "Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року"

Постанова КМУ від 22 серпня 2018 р. № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі"

Постанова КМУ від 22 серпня 2018 р. № 654 "Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Розпорядчі документи у сфері запобігання домашньому насильству Любашівської селищної ради

Розпорядження від 09.11.2018 року №72/2018-о "Про призначення координатора з питань здійснення заходів у сфкрі запобігання та протидії домашньому насильству і насильсьтву за ознакою статі"

13:34 28.07.2021