«Первоцвіт-2019»

Дата: 26.02.2019 11:37

Для збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу та відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища , «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України» Любашівська селищна рада з метою забезпечення контролю за станом охорони, захисту, використання та відтворення червонокнижних видів рослин проводить акцію «Первоцвіт-2019». У ході проведення акції «Первоцвіт-2019» будуть вжити всі необхідні заходи в межах компетенції щодо охорони ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.
Інформацію про порушення природоохоронного законодавства, виявлення фактів незаконного збуту рідкісних видів рослин (підсніжників) на території Любашівської селищної ОТГ надавати на електрону адресу: luba.rada@ukr.net та за телефонами 2-25-83,2-25-48.