Безпечний та комфортний відпочинок.

Сьогодні ми на  відкритті першого проєкту-переможця, оновленого дитячого майданчика. Автор проєкту «Безпечний та комфортний відпочинок»-Ірина Котюжинська. Ця молода,ініціативна мешканка громади зайняла досить активну позицію під час презентації та захисту своєї ідеї.

Ірина взяла участь в триденному тренінгу, який був направлений на підготовку проєктів соціальної дії в рамках конкурсу. Поштовхом  проблема безпечного та комфортного відпочинку дітей, їх батьків, молоді та гостей селища Любашівка. Діти з привокзального мікрорайону, а їх більше сотні, проводять свій вільний час на пероні залізничного вокзалу в зв’язку з належним там освітленням та наявністю лавок. А це небезпечно і незручно. Свій проєкт вона так і назвала - «Безпечний та комфортний відпочинок». Оскільки на привокзальній території вже було встановлено дитячий майданчик три роки тому, виникла ідея його оновити (пофарбувати та полагодити) і встановити додаткові 4 лавки, 4 вуличні урни,  провести його освітлення. Ірина, як менеджер  проєкту , зізналась про те, що навчання було не легким, адже  це для неї було вперше. Необхідно було розробити аплікаційну форму проєкту, розрахувати статті витрат  бюджету ,адже загальна сума проєкту становила 30 тис. грн.І в кінці тренінгу необхідно було представити захист проєкту,на який  кожному учаснику надано  3 хвилини!!! За цей короткий час їй вдалося переконати конкурсну комісію в тому, що саме її  проєкт заслуговує на реалізацію і фінансування.

Лавки та вуличні урни було замовлено у місцевого підприємця Андрія Баранова(безкоштовно підприємець їх встановив), додаткове освітлення було проведено за рахунок Любашівської селищної ради , завдяки працівникам КУ «Зеленбуд»(керівник-Ольга Грабовецька) було пофарбовано та полагоджено елементи дитячого майданчика,  встановлено декоративний паркан(у вигляді кольорових олівців) ,оформлено стіни прилеглого магазину у фотозону для малечі. До речі, ескізи малюнків на стінах було  розроблено працівниками апарату селищної ради  -Євгеном Крихтою та Сергієм Міхеєвим.