Регіональний семінар «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини»

Дата: 01.03.2019 09:57

Представник Любашівської ОТГ – спеціаліст з питань ЖКГ Авдулова Альона 01 березня 2019 року приймає участь в регіональному семінарі «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини» в приміщенні Одеської обласної ради.

Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта в Україні  розпочинає цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження енергоефективності та енергоменеджменту в бюджетній та житловій сферах.

Мета заходу полягає у роз’ясненні переваг впровадження енергоефективних заходів («теплі кредити» та енергосервіс) для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, житлового комплексу, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.

Під час семінару запланована презентація низки ЕСКО-інвесторів про власний досвід впровадження енергосервісу.

Ключові питання семінару:

«Теплі» кредити і Місцеві програми –  дієві інструменти енергомодернізації житлової сфери;

Механізм енергосервісу (ЕСКО): інвестиції в енергоефективність об’єктів соціальної сфери;

Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

Основні спікери семінару:

Світлана Шаталова – заступник голови Одеської ОДА;

Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності;

Роман Марецький – директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності;

Олександр Хапатнюковський – Голова Савранської районної ради.

Організатори заходу: Держенергоефективності, Одеська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.