Дата: 07.03.2019 09:55

Фото без опису6 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня. Відділом культури райдержадміністрації було проведено концертну програму в якій приймали участь дитячі хореографічні колективи «Санрайз» та «Сюрприз», вихованці дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко», а також виступи від новостворених колективів. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав гостей та митців сцени.

Жінок Любашівського району привітали зі святом Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова районної ради Сергій Паровик.