Любашівська селищна рада повідомляє про засідання ІХ  позачергової  сесії VII скликання Любашівської селищної ради, яка  відбудеться 15 березня 2019 року  о 10.00 в актовій  залі  селищної ради (2 поверх)

Дата: 07.03.2019 10:11

Любашівська селищна рада повідомляє про засідання ІХ  позачергової  сесії VII скликання Любашівської селищної ради, яка  відбудеться 15 березня 2019 року  о 10.00 в актовій  залі  селищної ради (2 поверх).

ОРІЄНТОВНИЙ    ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ІХ  позачергової  сесії VII скликання Любашівської селищної ради

1.Про внесення  змін  та доповнень до рішення  Любашівської селищної ради від «20 грудня 2018 року № 269- VII «Про місцевий бюджет Любашівської селищної ради на 2019

рік».

Доповідач: Вужиловська  І.П.- в.о. на начальника фінансового  відділу селищної ради.

2.  Про  затвердження  Програми  фінансової підтримки КП «Джерело-комунсервіс»  та КНП «Зеленбуд».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний  бухгалтер селищної ради.

3.Про  передачу основних засобів  КП «Джерело-комунсервіс».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний  бухгалтер селищної ради.

4. Про  передачу основних засобів  КНП «Зеленбуд».

Доповідач: Вальчук Л.І.- головний  бухгалтер селищної ради.

5.Про  затвердження    Плану    соціально-економічного    розвитку   Любашівської  селищної   об’єднаної  територіальної громади на  2019-2021 роки.

Доповідач: Шишкевич Н.М.- головний  спеціаліст  з  економічних  питань  та  інвестицій селищної  ради

6.Про надання  згоди  на прийняття  у  комунальну  власність Любашівської селищної ОТГ  об’єктів  соціальної сфери.

Доповідач: Крихта Є.В.-  начальник  відділу містобудування, архітектури,житлово-комунального  господарства, з питань земельних відносин-головний  архітектор

7.Про затвердження  Програми  благоустрою  Любашівської  селищної ОТГ на 2019-2021  роки.

Доповідач: Авдулова  А.П.- спеціаліст 1  категорії  з питань ЖКГ селищної ради.

8.Про  затвердження Програми соціального  захисту населення  Любашівської  селищної ОТГ на 2019-2021 роки.

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар селищної ради.

9.Про  затвердження  Програми культурно-масових заходів в  Любашівській  селищній ОТГ на  2019-2021 роки

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар селищної ради.

10.Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до  Любашівської селищної  об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар селищної ради.

11. Про розгляд заяви Соловйова Євгена Євгенійовича щодо встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою за адресою: вул. Спортивна, 18г, смт Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради

12. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності ФОП Бущан Валентині Дмитрівні за адресою: вул. Миколаївська, 18 смт. Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради

13. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності ФОП Галоян Каріне Саркисівні за адресою: вул. Зоряна, 3-А/2 смт. Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради

14. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності ФОП Галоян Каріне Саркисівні за адресою: вул. Зоряна, 3-А/3 смт. Любашівка Одеської області.

Доповідач:  Головатюк  І.В.-   начальник  юридичного  відділу  селищної ради

15. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності ФОП Кульчицькій Ларисі Михайлівні за адресою: вул. Софіївська, 71 смт. Любашівка Одеської області.

16.Земельні питання.

Доповідач: Міхеєв  С.Ю.- землевпорядник селищної ради.

17.Різне.