Дорогі жінки Любашівської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 07.03.2019 12:41

Щиро вітаю Вас з найчарівнішим та найпрекраснішим святом - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!  Це свято, яке розпочинає весну, яке приходить із першими її кроками, з першими промінчиками сонечка, що пробуджує все навкруги, відроджує життя і показує, що воно прекрасне.

Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров’я, невичерпної енергії, великого особистого щастя, нев’янучої краси, добробуту та щедрої долі! Нехай весь рік Вас супроводжує відчуття весни, кожен новий день буде яскравим і сонячним. Будьте завжди сповнені віри, надії та оптимізму, а Ваші обличчя ніколи не покидають чарівні посмішки. Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії та прекрасні почуття подарують натхнення для нових успіхів і перемог!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.