Шановні громадяни та працедавці!

Дата: 12.03.2019 12:55

Шановні громадяни та працедавці!

Інформуємо Вас про те, що згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме з 01.01.2019:

•  у місячному розмірі — 4173 гривні;
  •  у погодинному розмірі — 25,13 гривні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що той найманий працівник, який отримує заробітну плату у “конверті” чинить зло не тільки для себе, але й для інших.

Погодившись на одержання зарплати в “конвертах , Ви свідомо обкрадаєте самі себе.

Пам’ятайте, що працівник, який отримує зарплату в “конверті” офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:

•  він не буде одержувати пенсію по віку;
  •  його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій;
  •      у нього немає права на відпустку;
  •  права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю;
  •      права на охорону праці;
  •      права на соціальне страхування.

Крім того, отримання неофіційної заробітної плати - це обкрадання громади у спосіб не сплати податків. Це те саме, що забрати продукти харчування в дітей у дошкільному закладі чи медикаменти у хворих в лікарні.

Усвідомте:

• усі разом ми впливаємо на розвиток наших громад;
  • тільки від нас залежить рівень нашого життя;
  • свідомість суспільства залежить від свідомості кожного з нас.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі, старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства

Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

У випадках примусового переводу Вас на не повну зайнятість або на зарплату у конверті , повідомляйте про це Любашівську селищну раду ( вул.Володимира Князя, 84 , тел. 2-23-01).