Оголошення про початок конкурсу на міський та міжміські автобусні маршрути на території Любашівської селищної ОТГ

Дата: 13.03.2019 08:10

Об’єкт конкурсу та основні характеристики

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Особливості періодичності здійснення перевезень

Режим руху

Режим, інтервал

та розклад руху

Необхідна кількість транспортних засобів

Кіль-

кість оборот- них

рейсів на

добу

Вимоги до автобусів (клас,  пасажиромісткість - місць для сидіння)

1.

згідно з паспортом

маршруту

АII,АIII,ВII,ВIII

1. Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт ” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за № 1081 із змінами та доповненнями (надалі - Порядок).      Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року N 285.

При виконанні перевезень пасажирів на міському та міжміських автобусних маршрутах загального користування перевізником забезпечується:

-виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

-дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004.

2. Згідно п.10 Порядку організатор перевезень встановлює додаткові умови конкурсу:

- автобус повинен бути місткістю не менше 13 посадочних місць при наявності двох дверей;

- автобус не повинен бути переобладнаний з вантажного;

- відповідність автобуса санітарним та технічним нормам.

3.Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає документи відповідно до п.29 та заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081.

Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений Порядком.

Додатково надані документи повинні міститися у конверті №1.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням  кількості сторінок цифрами та словами.

4. Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати за адресою: вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502, або по телефону 2-25-48, 2-25-83.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 16 год. 00 хв. 16.04.2019 року.

6. Документи для участі у конкурсі подаються до виконавчого комітету Любашівської селищної ради щоденно в робочі дні з 8.00 год. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.), за адресою вул. Володимира Князя 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502.

7. Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати за вищевказаною адресою.

8. Засідання конкурсного комітету відбудеться 19.04.2019 року о 10.00 год. в приміщенні Любашівської селищної ради  за адресою вул. Володимира Князя, 84, смт. Любашівка, Одеська область, 66502.

9. Плата за участь у конкурсі- безкоштовно.

10. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-25-83.