Любашівська селищна рада повідомляє про проведення з 01.04.2019 року по 01.05.2019 року  «Місячника благоустрою на території Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади».

Дата: 25.03.2019 11:01

Відповідно до:

• Закону України «Про благоустрій населених пунктів»;
  • «Правил благоустрою території об'єднаної  територіальної громади Любашівської селищної ради», затверджених рішенням селищної ради №154- VII від 12.10.18 року.

Зобов’язуємо керівників підприємств, посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності, фізичних осіб – підприємців, громадян громади організувати:

• прибирання обслуговуючих територій та присадибних ділянок від сміття, порослі, бруду, опалого листя;
  • здійснити санітарну обрізку та побілку дерев;
  • прибрати будівельні матеріали і сторонні предмети з території загального користування;
  • очистити та побілити бордюри на обслуговуючій, прилеглій території до автодороги;
  • встановити на території загального користування урни для сміття;
  • укласти договір на вивіз побутового сміття з КП «Джерело – комунсервіс».