Мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Любашівського району від німецько-румунських загарбників.

Дата: 29.03.2019 10:17

Фото без описуФото без описуСьогодні 29 березня під час урочистого мітингу до дня визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів  зі словами привітань, вдячності та щирих побажань виступили Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, голова Любашівської  районної ради Сергій Паровик,  голова Любашівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш та відбулося  покладання квітів до Меморіалу Слави.

Фото без опису Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Минає 75 років як  Любашівський  район було звільнено від німецької навали і, згадуючи події воєнних років, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.