Дата: 08.04.2019 11:26

Фото без опису08.04.2019 року в актовій залі Любашівської селищної ради селищний голова Геннадій Павлов провів апаратну нараду. Було заслухано виконання попередніх доручень та дані нові.

Фінвідділу та землевпорядникам зосередитися на роботі з недоїмкою, наповненням бюджету, посилити роботу з резервами.

Спеціалісту з питань ЖКГ посилити роз’яснювальну роботу з населенням на укладання договорів на вивіз побутового сміття з КП «Джерело-комунсервіс», продовжити роботу в комісії по боротьбі зі стихійною торгівлею, використовувати камери відеоспостереження для притягнення жителів до адмінвідповідальності за скоєння правопорушень в сфері поводження з відходами, приведення в належний стан будівель керівниками підприємств.

Начальнику відділу містобудування підготувати питання для проведення громадських слухань про стратегічну екологічну оцінку генерального плану смт Любашівка, підготовка документів для залучення інвесторів на полігон твердих побутових відходів, підготовка пкд для встановлення освітлення та камер відеоспостереження на новозбудовані об’єкти, виготовлення пкд для проведення ремонту амбулаторії.

Реєстраторам здійснювати реєстрацію у встановлений термін.

Паспортисту співпрацювати з державним реєстром виборців.