Дата: 16.04.2019 12:50

Фото без опису16 квітня 2019 року відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації заробітної плати, зайнятості, населення при Любашівській селищній раді під головуванням Геннадія Павлова.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд інформації Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеській обласної державної адміністрації щодо середньомісячної заробітної плати найманим працівникам станом за лютий 2019 року.
  2. Розгляд листа Любашівського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Одеській області від 25.03.2019 року № 770/05 щодо застрахованих осіб з ознакою неповного робочого дня, які виконують роботи за цивільно-правовими договорами, отримують менше мінімальної заробітної плати в умовах відпрацьованого повного робочого місяця, зменшення штатної чисельності.