Вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції.

Дата: 26.04.2019 09:22

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПроходять роки після аварії на ЧАЕС , але біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям, рідними та близькими.

Сьогодні 26 квітня, біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг та покладання квітів до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У заході взяли участь колектив Любашівської селищної ОТГ, голова Любашівської  районної ради Паровик Сергій,  голова Любашівської районної державної адміністрації Лабуш Віталій, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, делегації трудових колективів, організацій, представники громадськості та ЗМІ.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварій на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Лише пам’ять та вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може буди хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя. Глибока вам шана й подяка. Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув під час ліквідації аварії та помер унаслідок отриманих доз радіації…

Вічна  вдячність  живим  і  світла  пам’ять загиблим.