Любашівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування- спеціаліста 1 категорії з юридичних питань юридичного відділу.

Дата: 03.05.2019 15:17

Любашівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування- спеціаліста 1  категорії з юридичних питань  юридичного відділу.

Вимоги до претендента:

- наявність  вищої  освіти  ступеня  бакалавр за спеціальністю «Правознавство», вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері;

Претенденти здаватимуть іспит на знання Конституції України та Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Заяви подавати в конкурсну комісію селищної ради протягом 30  календарних  днів з дня публікації оголошення.

Звертатись за адресою: вул. Володимира Князя, 84, смт Любашівка, Одеська область. Довідки за тел.: 2-25-40, 2-25-48.