Дорогі жінки Любашівської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 13.05.2019 09:05

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!
Це свято важливе для кожного з нас, тому що багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту.

Схилімо низько свої голови і висловім щире синівське „Дякую” милим нашим матерям, за їх материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.

У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру.

Нехай у Ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.