Засідання десятої позачергової сесії Любашівської селищної ради VІІ-о скликання, яка відбулась 14 травня 2019 року.

Дата: 14.05.2019 11:24

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗасідання  десятої  позачергової сесії

Любашівської  селищної  ради VІІ-о скликання, яка  відбулась 14 травня 2019 року.

Порядок денний:

1.Про внесення  змін  та доповнень до рішення  Любашівської селищної ради від «20 грудня 2018 року № 269- VII «Про місцевий бюджет Любашівської селищної ради на 2019

рік».

Доповідач: Вужиловська  І.П.- в.о.  начальника фінансового  відділу селищної ради.

2.Про  внесення  змін та доповнень до  рішення   Любашівської  селищної ради  від  20.12.2018 року  №268 «Про  затвердження  структури   та  чисельності  апарату    селищної  ради  та витрат на 2019 рік».

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар селищної ради.

3. Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Бобрик Перший, Арчепитівка, Бобрик Другий, Янишівка Бобрицької сільської ради Любашівського району Одеської області до Любашівської селищної  об’єднаної територіальної громади Любашівського району Одеської області.

Доповідач: Мокряк  Л.М.- секретар селищної ради.

4.Про надання згоди на  прийняття до  комунальної  власності  Любашівської  селищної   об’єднаної  територіальної громади нерухомого  майна  військового  містечка №1 смт  Любашівка  Одеської області.

Доповідач: Крихта  Є.В.- начальник  відділу містобудування, архітектури,житлово-комунального  господарства, з питань земельних відносин-головний  архітектор селищної ради.

5.Земельні питання.

Доповідач: Міхеєв  С.Ю.- спеціаліст 1 категорії-землевпорядник селищної ради.