Концертна програма в Любашівській селищній ОТГ, присвячена Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Дата: 16.05.2019 14:18

Фото без опису15 травня відбулася концертна програма в Любашівській селищній ОТГ в Будинку культури, присвячена Дню матері та Міжнародному дню сім’ї, під час якої відбулися підсумки фото-марафону "Моя сім’я" та конкурсна програма між сім’ями-переможцями. За результатами лайків у соціальній мережі Фейсбук до конкурсної програми пройшли сім’ї Андрусик, Бойченко та Молдавчук, але прийняли участь за бажанням сім’ї Андрусиків та Бойченків. Конкурсну програму оцінювало компетентне журі, яке одноголосно прийняло рішення, що обидві сім’ї гідні першого місця, тому перемогла дружба! Учасники конкурсної програми отримали цінні подарунки.