На Одещині Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, представники об'єднаних громад та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відзначили День Європи.

Дата: 20.05.2019 08:13

Фото без описуНа Одещині Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, представники об'єднаних громад та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відзначили День Європи в Україні святковим заходом «Європейська Громада», який відбувся у Центрі етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" в Тарутинському районі. Зазначимо, що на території цього центру знаходяться автентичні оселі народів Європи, які колись були першими поселенцями у цих краях, - німців, болгар, греків, молдаван та інших.

Представники ОТГ та колектив Одеського ЦРМС висадили дерева на знак єдності з європейськими народами - від імені Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Одеського ЦРМС та об'єднаних громад.

Крім того, було встановлено пам'ятні знаки з колишніми назвами бессарабських сіл - Париж (нині Веселий Кут) та Лейпциг (зараз - Серпневе), що символізують єдність українських громад з європейськими.

А біля найвищого у світі пам'ятника чабану було розгорнуто прапори Євросоюзу та Одеської області.